موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-01-2016، 01:54 PM)parmis نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فایده نداره 
من عضو شدم شناسه رو زدم بازم گفت تراکنش ناموفق Sad.gif

قبلا هم شناسه تون رو زده بودید؟  شاید سوخته باشه که شارژ نمیشه
الان کلا مشکل داره با عضو شدن هم وارد نمیشن
پشتیبانیش گفت چند ساعت دیگه بزنین
وقتي ميخوام شناسه 5 توماني رو وارد كنم اين ارور رو ميده...

كاربر گرامي: عمليات با مشكل مواجه شده است.لطفا مجددا درخواست خود را ارسال نمايي!!!

چند بار و با چند خط متفاوت زدم همينو گفت چيكار كنم؟
(11-01-2016، 02:03 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتي ميخوام شناسه 5 توماني رو وارد كنم اين ارور رو ميده...

كاربر گرامي: عمليات با مشكل مواجه شده است.لطفا مجددا درخواست خود را ارسال نمايي!!!

چند بار و با چند خط متفاوت زدم همينو گفت چيكار كنم؟

واردنمیشن شناسه ها
دیگه نزنید شناستون میسوزه
(11-01-2016، 02:00 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2016، 01:54 PM)parmis نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فایده نداره 

اگه شناسه سوخته شده رو بزنیم بازم میگه تراکنش ناموفق؟
هر موقع شناسه ها وار شد به ما بگینا
سلام چجوری شارژ 9060روبگیریم؟سه نفرزدن کدمو.
(11-01-2016، 02:15 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2016، 02:00 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فایده نداره 

اگه شناسه سوخته شده رو بزنیم بازم میگه تراکنش ناموفق؟

الان نمیدونم چجوریه. ولی من قبلا وارد کردم هیچ جوابی نمیومد و متوجه میشدم شناسه سوخته

حالا شاید اگه بگه تراکنش ناموفق از اشکال شبکه باشه و بعدا شارژ بشه. امتحان کنید دوباره بعد
(11-01-2016، 02:17 PM)mohammad1998 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چجوری شارژ 9060روبگیریم؟سه نفرزدن کدمو.

به کسی شارژ نداده
دوستانه من الان 7تا شناسه داشتم همشونم وارد شد،
دیشب لغو کرده بودم امروز عضو شدم