موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-01-2016، 11:46 PM)عسل ۷۴ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید دوستان الان میشه عضو mashal شد؟من الان عضو شدم مرحله دومشو بعد از 15دقیقه فرستادم جوابمو نداد

سلام
من 5 دقیقه پیش مرحله اول رو زدم 2 دقیقه بعد مرحله دوم رو زدم هیچ مشکلی نداشتم
(21-01-2016، 11:51 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه امشب مگه باید الان مرحله دومش زد یا فردا بزنیم کافیه؟

قبلا دیدم با اینکه ما هم همون روز مرحله 2 میزدیم هم روز بعد ولی بقیه میگفتن یبارم میزدن شناسه میداده...
(21-01-2016، 11:51 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه امشب مگه باید الان مرحله دومش زد یا فردا بزنیم کافیه؟

دوست عزیز اینکه مرحله دوم الان نزنید و فردا بده به شانستون بستگی داره... به بعضیا میده بهضیا هم نه.. مثلا مرحله دوم رو فردا میزنید بعد باید مرحله سوم رو پس فردا بزنید! اگه خوش شانس باشید بهتون فردا میده اگه نه ک باید مرحله 3 رو بزنید..
مرحله دوم فعال شد

Sa 555 به 8282
بزنیدSA 555به ۸۲۸۲
میده الان
من که مرحله دوم الان زدم شناسه داد
سلام تخفیف نت نداریم؟یه نت ماهانه معرفی کنید لطفا
(22-01-2016، 01:06 AM)Feri Rezaei نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تخفیف نت نداریم؟یه نت ماهانه معرفی کنید لطفا

فقط تخفیف شارژ هست
ozv maha به 8282

mh 555 به 8282

شارژ10 رو 7 میده
دوستان سامانه 720 برای شمام خرابه؟
شناسه ها مشکل دارن یا سیستم 720 ؟  یا گوشی من ؟