موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-01-2016، 07:41 AM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان باز میگه عضو نشدید ،کسی با این خطای عضویت روبرو شد تونست حلش کنه اطلاع بده

به من هم خطای عضویت داده هم گفته فردا بزن مرحله دوم رو :-I
بله طبيعيه چون قبلاهم گفتم مرحله2بايدديروز زده ميشدتابگه شارژباوقفه برنده شديدچون نزديدپس شارژتون ميفته امشب 12به بعدبه كسانيم كه مرحله2روديروزنزدن اماداده شانسي بوده گاهأ
دوستان من دیشب 11:30عضوشدم 12:10راحت داد.احتمالاشما عضو نشده اید یاعضو شده اید ‏STOPبرا8282فرستادین اینجورشده من ی بار اینجور شده بود
به من شناسه استفاده شده داد، نمیشه کاریش کرد؟
نه متاسفانه اگه بعدازگرفتن نميزديش نميسوخت استفاده شده نبوده نبايدموقع هجوم مشتركاميزدي
سلام دوستان
جریان این شارژ با وقفه نسبت به قبل عوض شده
کسانی که دیروز عضو شده بودند اگه تا ۱۲:۳۰ می فرستادین شناسه بهتون میداد ولی دیگه نمیده و خطای عضویت میگیره
اگه خطای عضویت گرفت لغو کنید و امشب قبل از ۱۲ مرحله ی اول و دوم رو بفرستید و فردا دوباره مرحله ی دوم
اگه هم می خواهد مرحله ی دوم رو فقط یه بار بفرستید امشب عضوو شید و قبل از ۱۲:۳۰ مرحله دوم بفرستید

قبلا یه بار میزدی کافی بود
(13-01-2016، 10:45 AM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسانی که دیروز عضو شده بودند اگه تا ۱۲:۳۰ می فرستادین شناسه بهتون میداد ولی دیگه نمیده و خطای عضویت میگیره
اگه خطای عضویت گرفت لغو کنید و امشب قبل از ۱۲ مرحله ی اول و دوم رو بفرستید و فردا دوباره مرحله ی دوم
اگه هم می خواهد مرحله ی دوم رو فقط یه بار بفرستید امشب عضوو شید و قبل از ۱۲:۳۰ مرحله دوم بفرستید

من دیروز عضو شدم امروز صبح ساعت 8 مرحله دومو فرستادم شناسه داد  Wink.gif
من الان مرحله دوم رو زدم خیلی راحت شناسه داد Undecided.gif
9060ايرانسل گفته شارژرايگان
تست نشده؟؟
(13-01-2016، 10:45 AM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

منم تا ساعت2گرفتم چند نفر دیگه ساعت6صبح گرفتند بعضی ها هم صبح