موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-01-2016، 02:44 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گل تمام ترفند های ایرانسل و حتی همراه اول رو میدونم اجازه بدین به مرور زمان گفته خواهد شد فقط چند روز صبر داشته باشین .اون دوستان هم که از من انتقاد میکنن بعدا متوجه خواهند شد که چه اشتباهی کردن.

شما ترفندات رو بگو من هر روزی سه تا اعتبار میدم به شما
سلام دوستان سيم همراه اولم مسدود شده به غير از ٩٩٩٠ يه روش ديگه بود كه از مسدودي خارج مي كرديم ممنون ميشم راهــنـــمـــايــي كنيد
دوستان عزیز وقتی باگی شروع میشه حتما یه تاریخ انقضا هم داره.شاید گزارش دادنی در کار نبوده و خودشون فهمیدن یا کسی خارج از این انجمن گزارش داده پس لطفا شخصی رو محکوم نکنین و بیخودی نظم انجمن بهم نریزین ممنون
(15-01-2016، 02:44 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گل تمام ترفند های ایرانسل و حتی همراه اول رو میدونم اجازه بدین به مرور زمان گفته خواهد شد فقط چند روز صبر داشته باشین .اون دوستان هم که از من انتقاد میکنن بعدا متوجه خواهند شد که چه اشتباهی کردن.

دوست عزیز اولش گفتید که صبح ترفندو گذاشتم دو دقیقه بعدش حذفش کردن - الان میگید همه ترفندا رو بلدم و بعدا میگم
لطفا یه توضیح قانع کننده اینجا یا تو پیغام خصوصی بدید وگرنه مجبورم به خاطر برهم زدن نظم سایت محرومتون کنم
روزبه عزیز شما ک جواب پیام خصوصی هم نمیدین من فک نکنم روشی وجود داشته باشه.. و فقط یه شایعه س که انجمن بهم بریزه.. اگه بقیه غریبه اند جواب مارو ک خصوصی میتونید بدید... اگه هم نمیتونین جواب بدین یا میخواین وعده برای روز های آینده بدین نیازی نیست انجمن رو به هم بریزید...

دوستان عزیزن اون گزارش گرو هم اخراج کردیم. بهتره راجع بهش بحث نکنید. حداقل این مدت ک نیست با خوبی و خوشی با هم رفتار کنید بحث نداره عزیزانم Heart.gif  متشکر
الان از مسابقه عقل کل ، تخم مرغ شانسی و دنج شنبه کدوم کار میکنه عضو شدم مرحله دوم رو نزدم همه تموم شدن
بعضی از دوستان لطفا کردن از صبح شروع کردن به اسپم دادن و بحث های حاشیه ما هم خسته شدیم از بس اخطار دادیم در صورت تکرار محروم میشین
(15-01-2016، 03:16 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا من قصدم به خدا کمک کردنه. اصلا ادم این مدلی نیستم. چند دقیقه پیش هم به کاربری با نام میثم یه ترفندی گفتم.

شما ترفندتو بذار ببینم چیه ؟ اصلا ندیدم ترفندو بذاری فقط گفتی بلدم !!
(15-01-2016، 03:14 PM)gandilak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان از مسابقه عقل کل ، تخم مرغ شانسی و دنج شنبه کدوم کار میکنه عضو شدم مرحله دوم رو نزدم همه تموم شدن

عقل کل و تخم مرغ شانسی برای امروز پیشنهاد ویژه ای ندارن

دنج شنبه هم اسم جشنواره شرکت بیپ هست
(15-01-2016، 03:16 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا من قصدم به خدا کمک کردنه. اصلا ادم این مدلی نیستم. چند دقیقه پیش هم به کاربری با نام میثم یه ترفندی گفتم.

داداش لطف کن اینجا یا توی یه تاپیک جدا بگو یا به مدیرا بگو تا اونا به همه بگن.