موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به نظر من نوا و عقل کل جایزشون مسخصه پس مرحله دوم نوا رو 12شب به بعد و عقل رو 2روز دیگه
بفرستیم چون جایره برای همه یکی هست دبگه نمیخواد مرحله دوم رو دوبار بفرستیم.. و مشاعره هم مرحله دوم رو الان چون به بعضیا جایزه نمیده.
(13-01-2016، 04:39 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2016، 04:38 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد رهگیری شما: 14755
جایزه شما:
2000 تومان شارژ رایگان با وقفه
برای دریافت این جایزه شما باید 2 روز دیگر مجدد کد
AK 555
رابه 8282 ارسال کنید

دوستان واسه شما هم اینجوریه؟؟
آره برای همه همین طوره.
مسابقه عقل کل به من شناسه هزاری داد،لغو کنم یا دوباره هزار دوروز دیگه میده
دوستان دیروز عضو hamsh نشدم واس امروز فعاله عضوش بشم و فردا شارژش رو بگیرم ؟
sapa
حتما سیستم قاطی بوده از مسابقه دیگه برات اومده، لغو نکن مرحله دوم رو دوروز دیگه بزن.
شهزاد عضو شو احتمال زیاد فعاله.
بچه ها این مسابقات دیگه نمیخواد قسمت دوم رو الان بفرستید الان عضو بشید بعد 12 قسمت دوم رو بفرستید من که همیشه اینطوری میگیرم
(13-01-2016، 05:11 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این مسابقات دیگه نمیخواد قسمت دوم رو الان بفرستید الان عضو بشید بعد 12 قسمت دوم رو بفرستید من که همیشه اینطوری میگیرم

اخه مشکل اینجاست که بعضیا الان مرحله دومو فرستادن و بهشون الان شناسه داده. مطمئن نیستیم به همه با وقفه میده
رهگذر اون مسابقه ozv msha هست که شانسی میده شارژ عقل کل که 2تومنی هست و نوا هم برای همه هزاری هست با وقفه.
(13-01-2016، 05:19 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رهگذر اون مسابقه ozv msha هست که شانسی میده شارژ عقل کل که 2تومنی هست و نوا هم برای همه هزاری هست با وقفه.

نوا براي من دوتومني داد گفت دوروز ديگه
الان مسابقه عقل کل پیامک داد با دریافت کد رهگیری خود 2هزار تومن برنده بشی.
یعنی باید مرحله دوم رو الان بزنیم تا کد بگیریم.
فکرکنم هرکی کد داشته باشه تو سیستم ثبت میشه اگه مرحله دوم زده نشه کدت ثبت نمیشه که بهت شارژ بده.