موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-01-2016، 01:53 AM)sandy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه گفته تراكنش ناموفق دو بار هم زدم شارژ نشد

اگه گفته باشه تراکنش ناموفق
خطای فروشگاه: شناسه ارسالی صحیح نمی باشد و یا قبلا استفاده شده شارژ نمی شه دیگه! (معمولا اینطوریه!)
ولی اگه گفته باشه تراکنش ناموفق
خطای فروشگاه: با تشکر - بعد از بررسی شناسه ارسالی شارژ رایگان لحظاتی دیگر دریافت می کنید شارژ می شه!
برای من یکیشو گفت شناسه صحیح نیس دیگه شارژ نشد بقیه شناسه هام راحت شارژ شدن ولی فکر کنم چند دقیقه طول کشید تا حسابم شارژ بشه :)
دوست عزيز sandy بیخودی فاز نده چهارتا رو رو یکی وارد کردم و شد!
(27-01-2016، 01:58 AM)sandy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ميگم يه سوال نكنه هر شناسه رو بايد روي سيم كارت خودش وارد كرد؟ آخه چند تا شناسه رو روي سيم كارت خودشون وارد كردم وارد شدن نكنه جديدا اينطور شده؟

هیچ‌ مشکلی نداره من 13 تا رو یه خط وارد کردم بدون مشکل شارژ شد

البته اینو هم درنظر بگیر همیشه 8282 احتمال شناسه تکراری دادنش زیاده که این دفعه واسه شما اتفاق افتاده
من با سه تا خط زدم
به هر سه تا گفت
برای امروز پیشنهاد ویژه ای وجود ندارد مشکلش چیه؟
بایدhm 555‎‏ بفرست 8282
(27-01-2016، 07:34 AM)نرگس احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بایدhm 555‎‏ بفرست 8282

بله باید دیروز پیام عضویت فرستاده باشی و امروز hm 555 رو به 8282
شارز هزاری ایرانسل برای کسایی که نگرفتن
ozv hamsh به 8282
مرحله ی دوم فردا hm 555 به 8282
737980 انبوه داده شارژ هزاری برا هزار نفر اول
تست شد به سه سوال هم جواب دادم خبری نبود
737910 هم پیام شارژ برای هزارنفر اول داده

تست کردم حرفی از شارژ نمیزنه
اين سامانه و
737902
737904