موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-01-2016، 01:17 AM)yaghoub20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.میشه شناسه رو با چند گوشی وارد کرد؟

سلام نه دوست عزیز
(27-01-2016، 01:18 AM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2016، 01:15 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2016، 01:10 AM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2016، 01:07 AM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم کسایی ک مرحله دوم رو قبل از ۱۲ نزدن الان بهشون نمیده.
بمن گفت فردا بزن

منم مرحله دو را قبل 12 نزده بودم.......الان زدم......بهم نداد

ن دوست عزیز من نزده بودم بهم داد... Lightbulb.gif

من الان دوباره زدم داد.
مرسی منم الان گرفتم
(27-01-2016، 01:17 AM)yaghoub20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.میشه شناسه رو با چند گوشی وارد کرد؟

نه نمیشه
فعلا شناسه ها رو وارد نکنید سامانش شلوغه، بزارید فردا بزنید
120 ميخواد؟
(27-01-2016، 01:22 AM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
120 ميخواد؟

بله
شناسه هاروباچندگوشي ميخواي بزني؟
الان اين جوابوميده
با تشکر- بعد از بررسی شناسه ارسالی شاژ رایگان را تا لحظاتی دیگر دریافت خواهید کرد
##
من به نوبه خودم متاسفام
حرفي ندارم ديگه
720 شناسه شارژ بزنید مشکل نداره من گرفتم  Wink.gif Shy.gif
(27-01-2016، 01:24 AM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه هاروباچندگوشي ميخواي بزني؟
الان اين جوابوميده
با تشکر- بعد از بررسی شناسه ارسالی شاژ رایگان را تا لحظاتی دیگر دریافت خواهید کرد
##
من به نوبه خودم متاسفام
حرفي ندارم ديگه

یدونه رو هم ب زور با کلی بررسی بهمون میدن الان دیگه
بله بعدازبررسي ميده شناسه رو
من شرمندم من عذرميخوام
بخاطراين موضوعات