موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-01-2016، 04:01 PM)elias21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2016، 01:57 PM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2016، 11:55 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2016، 11:36 AM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیگ برتر شده خبر 203060 نشده؟

الان تست کردم فعال نیست
احتمالا برای بازی های سه شنبه 13 بهمن پیش بینی فعال بشه چون دوتا بازی مهم هست

ذوب آهن - استقلال
پرسپولیس - سپاهان

ﻧﻪ ﺑﺎﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﻭ ﮐﻼ ﺷﺎﺭﺝ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﺟﻤﻊ ﺷﺪ

ﺭﻓﺖ

یعنی دیگه شارژ همراه اول نداریم؟
هیچ چیزی مشخص نیست...
دوستان با گرفتن ستاره ٤٤٤٤ستاره ١ ستاره ١ مربع ميتونين إز تخفيفهاي روزانه جزيره هوشمند ايرانسلم بهره بگيريد ... تخفيفها يكي نيست وبرأي هر سيم كارت متفاوت هست مثلا براي من إز ساعت ١٤ تا ١٥ با دادن ٥٠٠ تومان ٥٠ درصد تخفيف مكالمه داد...
فعال كردن سرويس جزيره هوشمند هم رايگانه و با كد ستاره ١٣٥ ستاره ١ مربع ميتونين عضويتتون را فعال كنين
تخفيفش واسه خودش خوبه طرح هاي مكالمش گندشده
(29-01-2016، 04:34 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخفيفش واسه خودش خوبه طرح هاي مكالمش گندشده

البته همزمان چند طرح را با هم نميتونيد فعال و استفاده كنين
(29-01-2016، 04:28 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با گرفتن ستاره ٤٤٤٤ستاره ١ ستاره ١ مربع ميتونين إز تخفيفهاي روزانه جزيره هوشمند ايرانسلم بهره بگيريد ... تخفيفها يكي نيست وبرأي هر سيم كارت متفاوت هست مثلا براي من إز ساعت ١٤ تا ١٥ با دادن ٥٠٠ تومان ٥٠ درصد تخفيف مكالمه داد...

چطور گفتی رایگانه بعد گفتی 500 بدی 50 درصد تخفیف میده،میشه بگی رایگانه یا یا هزینه کم میکنه؟
بسته 6 گیگابایتی رایتل 
 فقط 15هزار تومان

3 گیگ + 3 گیگ هدیه ساعات افت مصرف

ساعت افت مصرف از2:00 تا 8:00 بامداد میباشد

مهلت بسته یکماهه

تنها با شماره گیری کد زیر
*142*1*1*3*4#
?
اين تخفيفش مذخرفه
بهترين تخفيف ايرانسل بسته دلخواه ايرانسله علل الحساب وبس
(29-01-2016، 06:04 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2016، 04:28 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور گفتی رایگانه بعد گفتی 500 بدی 50 درصد تخفیف میده،میشه بگی رایگانه یا یا هزینه کم میکنه؟

دوست عزيز فعال كردنش رايگانه همونطور كه توضيح دادم ولي استفاده از طرح روزانه اون با گرفتن كد ٤٤٤٤ براي هر كي يك پيشنهادي ميده براي من ٥٠٠ تومان براي استفاده از ٥٠ درصد تخفيف بود
راهی هست که بشه شناسه ها رو با چند سیم زد ؟