موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
گفته دو تا شارژ یکی تا 12شب میده فردا هم از 18تا12وقت داریم من زدم ولی شارژ نیومده هنوز
(30-01-2016، 07:27 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2016، 07:24 PM)nima136878 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2016، 07:20 PM)ABDOLREZA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1 به 737606  سپس 116

ج نمیاد کسی تونسته بگیره؟؟؟

تو اس گفته دوتا کارت شارژ
یکیشو گرفتم

منم زدم.جواب نمیاد
خوب اگه اینجوره نامحدوده ولی مث دفعه ی قبل فکر نکنم شارژ فرداش رو بده،البته اون سری خورد به جمعه ،کلن نمیشه روشون حساب کرد ما به همین یه دونه امروزش هم راضی هستیم اگه بده
فکر کنم تموم شد
چون فقط میگه شما عضو نشده اید!
(30-01-2016، 07:32 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب اگه اینجوره نامحدوده ولی مث دفعه ی قبل فکر نکنم شارژ فرداش رو بده،البته اون سری خورد به جمعه ،کلن نمیشه روشون حساب کرد ما به همین یه دونه امروزش هم راضی هستیم اگه بده

سری قبل هم تا 9 بیشتر شارژ نداد محدوده و به هرکس دلش بخواد شارژ میده
737606
محدود بوده به 1000 نفر اول میداده طبق پیامی که واسم اومده احتمالا هم تموم شده باشه
ب من پیام نمیده ؟؟؟
(30-01-2016، 07:36 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم تموم شد
چون فقط میگه شما عضو نشده اید!

حتمأ جواب تبریک باید بیاد بعد 116 بفرستی اگه قبل تبریک بفرستی خطای عضویت میده
(30-01-2016، 07:37 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2016، 07:32 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سری قبل هم تا 9 بیشتر شارژ نداد محدوده و به هرکس دلش بخواد شارژ میده

اره داداش راست میگی چون الان بفرستی دیگه پیام تبریک پشتش نمیاد،فکر کنم تموم شد
نیومد جواب گفته فردا هم میده ؟؟؟