موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-01-2016، 05:38 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ozv farar رو با سیم جدید شرکت کردم امتیاز داد

والا به یه خطم داد گذاشتم به یه خط دیگم امتیاز داد
من سیم جدید مسابقه فوت موب fb 1 زدم اول جواب داد درست بود 500امتیاز و کدوم داور زدم fb 1 داور دوم
نوشت اشتباه گفتی 100 امتیاز گرفتی باز سوال داد توزمین برفی توپ ها چرنگی هستن
(31-01-2016، 05:45 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سیم جدید مسابقه فوت موب fb 1 زدم اول جواب داد درست بود 500امتیاز و کدوم داور زدم fb 1 داور دوم

واسه منم دقیقا این شکلی شد لغو کردم. شاید قبلا شرکت کرده بودیم.
(31-01-2016، 05:45 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شانسیه منم با دو خط جدید زدم به یکیش شارژ داد به یکی فقط امتیاز داد
دوستان عزیز قرعه کشی رو یکم زودتر انجام میدیم خوشحال میشیم شرکت کنید

کلیک کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
سیم کارت هدیه از زمان تایید کدپستی در سامانه 2115 چقدر طول میکشه تا تحویل بدند درب منزل
(31-01-2016، 06:05 PM)sport نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
سیم کارت هدیه از زمان تایید کدپستی در سامانه 2115    چقدر طول میکشه تا تحویل بدند درب منزل
یک هفته تا 10 روز
من هیچوقت موفق نشدن از farar شارژ بگیرم 
شارژمم همیشه برده
شارژ 1000 ت ایرانسل

1 به 737606

116 به 737606
شارژنميبره 120الان روشگفت انگيزته موجودي بزن