موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2016، 01:45 AM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2016، 01:38 AM)عسل ۷۴ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای شرلوک شاید بخاطر اینترنت گوشیتون باشه واسه منم چنبار شارژم صفر شد از اینترنتم بود

اصلا اون سیمکارت روی گوشی نیست 
وقتی هم بخوام تو مسابقه شرکت کنم وارد گوشی ساده میکنم
خودمم در تعجبم به خاطر نت نیست . عضو هیچ مسابقه ی 8282 هم نیست سیمکارتم

پس بنظرم با پشتیبان تماس بگیرین ک راهنماییتون کنن
(22-01-2016، 01:45 AM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلا اون سیمکارت روی گوشی نیست 
وقتی هم بخوام تو مسابقه شرکت کنم وارد گوشی ساده میکنم
خودمم در تعجبم به خاطر نت نیست . عضو هیچ مسابقه ی 8282 هم نیست سیمکارتم
خواستی با پشتیبانی 700 تماس بگیر منم ی خطم مدتی پیامای تبلیغی جوابش نمیومد با اینکه تبلیغات فعال بود و بعد با 700 تماس گرفتم بعده 48 ساعت مشکلش رو رفع کردن...
شناسه های من وارد شدن ف کنم 720 سیستمش درست شده
بله بله دوستان شناسه ها من همه راحت وارد شد میتونید امتحان کنید
دوستان کسی دیشب از 8123 شارژ سالم گرفت؟
(22-01-2016، 10:01 AM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی دیشب از 8123 شارژ سالم گرفت؟

نه بازم همونطوره
دوتا از شناسه هامو وارد میکنم میگه شناسه قبض نادرست
چندتا شناسه هم زدم تراکنش ناموفق:(
خوب این شناسه ها چرا اینطوری شدن Sad.gif
(22-01-2016، 10:45 AM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوتا از شناسه هامو وارد میکنم میگه شناسه قبض نادرست
چندتا شناسه هم زدم تراکنش ناموفق:(
خوب این شناسه ها چرا اینطوری شدن Sad.gif

مال منم یکیش خطا میده
ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ mashal ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﺮﺍﯼ ﻋﻀﻮ ﺷﺪﻥ ﻓﻌﺎﻟﻪ؟
برای من این اس ام اس اومده
به مصرف شارژ روزانه شما 1000تومان شارژ رایگان هدیه تعلق گرفته است با ارسال 1به 84850 آن را از دمنوش دریافت کنید
احتمالا فعاله