موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این فعال هست بدون شارژ هم میشه گرفت
ارسال کد 53289 به 9060 شارژ رایگان ایرانسل .3 نف اول 1000 .10 نف بعدی دوهزار .50 نف بعدی 5 هزار.میده دوستان بزنید سع نفر کدت رو بزنن خودش شارژ رو ارسال میکنه .فعلا دوتا گرفتم
(16-01-2016، 05:42 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچکس اطلاع داره چ کسی شناسه رو گزارش داده؟خصوصی پ خ بدید

طبق معمول معلومه Sleepy.gif
شناسه چی رو داداش؟ چی شده؟
سلام اقا رضا اطلاع دارید شارژ همراه پیش بینی کی بیاد باز Sad.gif
دوستان من شنیدم که شناسه ها رو الان با دوتا خط بزنی وارد میشه اگه کسی داره تست کنه من خودم ندارم
(16-01-2016، 06:51 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من شنیدم که شناسه ها رو الان با دوتا خط بزنی وارد میشه اگه کسی داره تست کنه من خودم ندارم
شارژ نمیشه روش کارشون رو عوض کردن بعد از تایید پیام میده پس از بررسی شناسه شارژ رو تا لحضاتی دیگر دریافت خواهید کرد با این روش کلا بیخیال شید
(16-01-2016، 06:46 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا رضا اطلاع دارید شارژ همراه پیش بینی کی بیاد باز  Sad.gif

با اینکه بازی های مهمی هم این جند روز هست بازم پیش بینی نذاشته

به احتمال زیاد از    8 بهمن    که بازی های لیگ هست بازم پیش بینی فعال بشه
(16-01-2016، 07:06 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-01-2016، 06:46 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا رضا اطلاع دارید شارژ همراه پیش بینی کی بیاد باز  Sad.gif

با اینکه بازی های مهمی هم این جند روز هست بازم پیش بینی نذاشته

به احتمال زیاد از    8 بهمن    که بازی های لیگ هست بازم پیش بینی فعال بشه
البته اگر تیم ملی امید نره دور دوم و کلا حذف بشه لیگ زودتر هم شروع میشه
تست نشده
6000تومان شارژ هديه همراه اول
با خريد شارژ 20000توماني

*7*20000#
(16-01-2016، 06:05 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . شارژ هست ؟ کدوما فعاله ؟  tshan nava 8123 aghlk  کدومش فعاله ؟

سلام نه
الان ozv tshan فعاله اگه قبلا نگرفتین 
ozv msha هم فعاله اگه نگرفتین البته شانسی میده به دوتا از خطام داد به دوتا نداد
8123 جواب پیام نمیده غیرفعاله
ozv nava  تخفیف شارژ میده فقط روز اول شارژ داد
ozv aghlk هم نمیده میگه پیشنهادی وجود ندارد اینم فقط روز اول میداد