موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان الان 1000 بفرستیم هم شناسه میده؟ من ی خطم هرچی عضویت و لغو مسابقات میفرستم جواب نمیده ولی میشه تماس گرفت! نمیدونم مشکل چیه لابد مسدود شده Undecided.gif
(11-01-2016، 03:03 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان 1000 بفرستیم هم شناسه میده؟ من ی خطم هرچی عضویت و لغو مسابقات میفرستم جواب نمیده ولی میشه تماس گرفت! نمیدونم مشکل چیه لابد مسدود شده  Undecided.gif

نه نمیده
میگه جمعه بفرست
سلام دوستان ۸۱۲۳ هنوز فعاله؟
دوستان هرکی شناسشو وارد میکنه و شارژ میشه بیاد بگه که بقیه دوستانم بزنن
پنج مین پیش زدم شد...الان یکی دیگه زدم نشد
(11-01-2016، 03:23 PM)parmis نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هرکی شناسشو وارد میکنه و شارژ میشه بیاد بگه که بقیه دوستانم بزنن

من حدود ساعت ۱ زدم وارد شد.با چند خط هم میشه زد
(11-01-2016، 03:23 PM)Shid Rokh_7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ۸۱۲۳ هنوز فعاله؟

بله مرحله دوم ساعت 12 شب به بعد p رو به 8123 بفرستید
این شناسه های 5 تومنی رو میشه چندتاش رو روی یه خط زد یا برای هر خط فقط یه دونه میشه استفاده کرد
(11-01-2016، 03:32 PM)mahdi_rrr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شناسه های 5 تومنی رو میشه چندتاش رو روی یه خط زد یا برای هر خط فقط یه دونه میشه استفاده کرد

هر تعداد که باشه میتونی روی یه خط وارد کنی مشکلی نیست
بجه ها هرمی ایرانسل جواب میده ؟ کسی ظهر تاحالا پیام دریافت کرده ازَش؟