موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان هم ak 555برای کسانیکه کدرهگیری گرفتند راحت شناسه میده و همhe 666 به کسانیکه شناسه2تومنی باوقفه داده بود راحت شناسه میده و ممکنه صبح ساعت 9/30یا10به بعد دیگه نده مثل دیروز صبح
دوستان مسابقه ۷۳۷۴۷۰ و۸۱۲۳ در چه وضعه
ن هردو خطم کد رهگیری دارم ولی یه خطم گفت عضو نیستی یکی دیگم گفت پیشنهادی نیس چرا؟
نقل قول:سلام وقت بخیر 
من عضو شدنی یادم رفت  برای دوتا  از خطام کد رهگیری بگیرم الان دیگه بهم شناسه  نمیده؟؟؟؟؟؟
یعنی لغو کنم عقل کل ...... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(15-01-2016، 01:38 AM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان از عقلک شناسه گرفتم زد تراکنش ناموفق؟الان وارد نمیشه؟

من همین الن زدم واردشد...!بازم زیادنزنین تانسوزه
الان شناسه هاتون رو وارد نکنید دوستان الان بزنید تراکنش ناموفق شناسه تون هم میسوزه
بمونید فردا وارد کنید
به يه خط منم گفت عضونيستي
دوستان من هردوتا خطم کد رهگیری داشتم ولی یوی گفت پیشنهادی نیس یکیم گفت عضو نیستی کلا شانس نداشتم حداقل 1دونه بگیرم
کسی نمیخواد جواب منو بده 
فقط به کسایی شناسه میده که کد رهگیری گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟
Sad.gif Sad.gif
(15-01-2016، 01:50 AM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من هردوتا خطم کد رهگیری داشتم ولی یوی گفت پیشنهادی نیس یکیم گفت عضو نیستی کلا شانس نداشتم حداقل 1دونه بگیرم
شما یکم دیگه یا فردا صبح زود امتحان کنید اگه کد رهگیری دریافت کرده باشید حتما بهتون شناسه دویی میده