موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به من گفت يه خط عضونشدي لغوكردم
دوباره عضوشدم به منم گفت بايدمجددا2روزبعدارسال كنيد
(15-01-2016، 12:41 PM)Mahtab24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دیشبم ak 555 فرستادم گقتش باید دورروز دیگ مجددا تکرار کنی اینو باوجود اینک کد رهگیریم بهم داده بود دلیلش چیه؟ایا میده دوروز دیگ؟اینم بگم چن بار پشت سرش بازم زدم همونو گفت امروزم زدم همونو گفت.چیکار کنم؟؟؟

دیگه وقتی گفته دوروز دیگه حتم دوروز دیگه بهتون میده
(15-01-2016، 12:41 PM)Mahtab24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دیشبم ak 555 فرستادم گقتش باید دورروز دیگ مجددا تکرار کنی اینو باوجود اینک کد رهگیریم بهم داده بود دلیلش چیه؟ایا میده دوروز دیگ؟اینم بگم چن بار پشت سرش بازم زدم همونو گفت امروزم زدم همونو گفت.چیکار کنم؟؟؟

شما یک ساعت دیگه بزن بهت میده
مسابقه aghlk تبدیل شد به مسابقه هنر دست!!
تا قبل 12 اوکی بود،الان ak 555 رو که فرستادم سوال داد!
به همین راحتی 2 تومن رو پیچوند  Undecided.gif
سوخته بيخيالش باش
(15-01-2016، 01:12 PM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان کسی شناسه عقل کل وارد کرده ؟من زدم نوشت ترکنش ناموفق دیشبم وارد نشد

همون دیشبی رو زدید گفت تراکنش ناموفق شاید سوخته شناسه تون
(15-01-2016، 01:28 PM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه یه بار بیشتر شناسمو نزده بودم یکی دیگه هم داشتم الان زد تراکنش ناموفق.الان کسی شناسه وارد کرده ببینه درسته یا نه؟اگه درست شد اعلام کنین وارد کنم

سامانه 720 واسه وارد کردن شناسه مشکلی نداره احتمالا 8282 بهتون شناسه سوخته داده یا همون شناسه رو به یه نفر دیگه داده و قبل شما وارد کرده
(15-01-2016، 01:33 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یکی توضیح بده بینم جریان این شناسه ها چیه که همه گرون میخرید چه ترفندی توشه؟

باگ داشت که برطرف شد از این به بعد نصف قیمت هم نمیخرن
(15-01-2016، 01:38 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-01-2016، 01:33 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یکی توضیح بده بینم جریان این شناسه ها چیه که همه گرون میخرید چه ترفندی توشه؟

باگ داشت که برطرف شد از این به بعد نصف قیمت هم نمیخرن

دیگه فکرنکنم اصلا شناسه بدن
(15-01-2016، 01:28 PM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه یه بار بیشتر شناسمو نزده بودم یکی دیگه هم داشتم الان زد تراکنش ناموفق.الان کسی شناسه وارد کرده ببینه درسته یا نه؟اگه درست شد اعلام کنین وارد کنم

سلام. از چه کارت بانکی استفاده میکنید؟  از کارت ملی استفاده کنید . چون شنیدم دوستان قبلا میگفتن به کارت بانکی هم ربط داره . برای بعضی کارتها خطا میدهد