موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مشترک شما59198!شارژرایگان به1000نفراول این سرویس 1روبفرست
تست نشده84822
(30-01-2016، 02:36 PM)monster426 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84822
ganjer هستش

این مسابقه شارژ نمیده... Wink.gif
چه طور لغو میشن 8282 جواب نمیده ‏STOP
(30-01-2016، 02:42 PM)sanazkbira نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی کهSTOP میفرستید لیست مسبقات فعال 8282 براتون ارسال میشه که باید لغوکنید
عقل کل شده با دو روز وقفه نکنه 2 تومنی میده؟؟/
(30-01-2016، 02:48 PM)T.S.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عقل کل شده با دو روز وقفه نکنه 2 تومنی میده؟؟/

ن شارژش همون هزاریه اپدیت نشده..
(30-01-2016، 02:45 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2016، 02:42 PM)sanazkbira نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی کهSTOP میفرستید لیست مسبقات فعال 8282 براتون ارسال میشه که باید لغوکنید
مینوسه با تشکر از شما نتیجه درخواست به زودی ارسال میشود اما هیج نمیا همش همین میا
(30-01-2016، 02:54 PM)sanazkbira نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینوسه با تشکر از شما نتیجه درخواست به زودی ارسال میشود اما هیج نمیا همش همین میا

stop مشکل داشت بستنش
از طریق سایت ویترین میشه لغو کرد
اینم لیست مسابقات هفته قبل
L mashal
L hamsh
L aghlk
L msha
L ksafar

اینا هم تخفیف شارژ بودن
L nava
L sarz
(30-01-2016، 02:57 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2016، 02:54 PM)sanazkbira نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

stop مشکل داشت بستنش
از طریق سایت ویترین میشه لغو کرد
اینم لیست مسابقات هفته قبل
L mashal
L hamsh
L aghlk
L msha
L ksafar

اینا هم تخفیف شارژ بودن
L nava
L sarz
الان من تست کردم مشکلی نداشت داداش
وقتی که میفرستیم یه پیام میاد با تشکر
بعدش هم یدونه دیگه میاد لیست مسابقهای ارسال میکنه...
(30-01-2016، 03:01 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان من تست کردم مشکلی نداشت داداش
وقتی که میفرستیم یه پیام میاد با تشکر
بعدش هم یدونه دیگه میاد لیست مسابقهای ارسال میکنه...

من الان با این که چهارتا سرویس فعال دارم فقط همین باتشکر... میاد نمیدونم مشکل از کجاست ولی واسه خانم ساناز هم طبق گفته خودش فقط همین باتشکر اومده