موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اين مسابقه mshaشارژ1هزاري قراربودبعده12بده شناسه رواماجواب دادشمابرنده شارژ2هزاري باوقفه 2روزه شديدچون امروزاينوگفته منظوراز2روزامشب بعده12هست يافرداشب بعده 12يعني شب شنبه؟
(14-01-2016، 10:38 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين مسابقه mshaشارژ1هزاري قراربودبعده12بده شناسه رواماجواب دادشمابرنده شارژ2هزاري باوقفه 2روزه شديدچون امروزاينوگفته منظوراز2روزامشب بعده12هست يافرداشب بعده 12يعني شب شنبه؟

فرداشب بعده 12 Shy.gif
خب قراربودشناسه هزاري بده امروزبعدگفت برنده 2هزاري شدي چرااينجوري شده؟
زمان شلوغ بودن سأمانه نه بايدبذاري ساعات خلوت
(14-01-2016، 10:46 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب قراربودشناسه هزاري بده امروزبعدگفت برنده 2هزاري شدي چرااينجوري شده؟

خوبه ک اینطوری دوتومنی بت میده بجاهزاری
بچه ها 12 به بعد AGHLK میده ؟؟؟
ظأهرأكه بايدبده حالابده يانده بايدصبركرد؟
(15-01-2016، 12:04 AM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 12 به بعد AGHLK میده ؟؟؟

من فکر میکنم اینا بعد از 12 یه تعدادی شارژ محدود میدن. بعدیکه شارژ محدودها تموم شد یا میگه عضو سامانه نیستی یا باید فردا کدتو بزنی یا 2 روز دیگه. پس خیلی منتظر نمونین کسی بیاد بگه سامانه داره شارژ میده یا نه خودتون یه تستی بکنین 120 که بیشتر نیست...
دوستان کسی میدونه شناسه های تخفیف چه مدت وقت دارند؟
سلام.
الان بزنید شناسه میده من گرفتم