موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همون نداد بازم ممنون
ببخشید 8123 تموم شده دیگه نمیده من اونم زذدم جوابی نداه تا حالا
(14-01-2016، 07:14 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
msha جرا میگه عضو نیستی  دیروز عضو شدم  تازه me555 فرستادم Angry.gif  Undecided.gif

مرحله دومش که HE 666 هست نه ME 555، البته MSHA به یه تعداد جایزه شارژ تعلق میگرفته به یه عده هم نمیداده
(14-01-2016، 07:23 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید 8123 تموم شده  دیگه نمیده من اونم زذدم جوابی نداه تا حالا

اگه قبلا ازش شارز دربافت نکردید عضو شید ساعت ۱۲
یا فردا pروبفرستید به ۸۱۲۳ و شارژو دریافت کنید
من الآن دوتا از سیمام که دیروز در مشاعره فقط عضو شده بودم الآن HE 666 فرستادم هردو گفت 3 روز دیگر مجددا اقدام کنید
(14-01-2016، 07:33 PM)ABDOLREZA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الآن دوتا از سیمام که دیروز در مشاعره فقط عضو شده بودم الآن HE 666 فرستادم هردو گفت 3 روز دیگر مجددا اقدام کنید

مرحله ی دوم رو باید دیروز وارد میکردید دیگه
سلام
ببخشيد دوستان من الان دو تا شناسه امتحان كردم فقط به يك خط ميده ايا امكان داره روز هاي بعد دوباره به چـــنـــــد خــط بده يــــا ن؟
دیروز navaرو عضو شدم امروز مرحله دومشو میزنم میگه عضو نیستی....برلی شما هم همینطوره؟
سلام دوستان شارز نیست Wink.gif Heart.gif
به من 1000 تومن شارژ با وقفه داده
برای دریافت شما باید 3 روز دیگر مجدد کد HE 666 رو ارسال کنید Confused
خب اینکه در کل نمیصرفه دیگه