موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نه تموم شده
(01-02-2016، 06:51 PM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شارژم تموم شد. 737606 نداد 240 تومن کم کرد mahn میده برم ش بخرم بزنم

نه تموم شد
شارژ ا شدن صدم ثانیه ای عجب
(01-02-2016، 06:57 PM)1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ا شدن صدم ثانیه ای عجب
ozv mahn اعلام شد بلافاصله زدم گفت جزو هزار نفر نیستی
شما برنده اید!
هزاران شارژ و گوشی در مسابقه پیک نیک
1 رو بفرست 737974
تست نشده

نمیدونم چیه
(01-02-2016، 07:10 PM)yaser7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما برنده اید!
هزاران شارژ و گوشی در مسابقه پیک نیک
1 رو بفرست 737974
تست نشده

نمیدونم چیه

تست شد نميده... Lightbulb.gif Wink.gif
دوستان شرمنده من امروز نبودم،کسی از ozv mahn شارژ دومش رو که قرار بود امروز بده گرفت؟چون من خودم الان زدم گفت تموم شده،
(01-02-2016، 07:44 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شرمنده من امروز نبودم،کسی از ozv mahn شارژ دومش رو که قرار بود امروز بده گرفت؟چون من خودم الان زدم گفت تموم شده،

بله
الان تموم شده
(01-02-2016، 07:44 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره داد و تموم شد
این مسابقه های محدود به جای اینکه شارژبدن ،خیلی بیشترشارژمیخورن.