موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Ozv mashal چه قدر کم می کنه ؟؟؟
(21-01-2016، 10:11 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ozv mashal چه قدر کم می کنه ؟؟؟

240دوست عزیز
من برای عقل کل ازشون قبلا پرسیده بودم ک باید مرحله 2 رو فردا زد یا همون روز اشتباه گفتن مرحله 2 فردا و متاسفانه شناسه 2 هزاری عقل کل رو هم نگرفتم Undecided.gif
8123 به كسى نداد؟
(21-01-2016، 11:09 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8123 به كسى نداد؟

از دوستان گفتن حدود 10 دقیقه ای شارژ سالم داده و گرفته بودن ولی الان ظاهرا دوباره همون پیام خالیست
(21-01-2016، 11:09 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8123 به كسى نداد؟

الان تست کردم.
نه انگاری قرار نیست ب هیچکس بدهد
از دیشبو لغو کنید الان باز عضو بشید نه یوقت بعد 12 شارژ داد عضو نباشید.
ببخشید دوستان الان میشه عضو mashal شد؟من الان عضو شدم مرحله دومشو بعد از 15دقیقه فرستادم جوابمو نداد
شناسه امشب مگه باید الان مرحله دومش زد یا فردا بزنیم کافیه؟
(21-01-2016، 11:46 PM)عسل ۷۴ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید دوستان الان میشه عضو mashal شد؟من الان عضو شدم مرحله دومشو بعد از 15دقیقه فرستادم جوابمو نداد

تا 12 فرصت عضو‌شدن هست اگه جوابی از 8282 نیومده پیام رو دوباره بفرست