موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
8123 به همه شارژ میده اگه مرحله اول رو فرستادید با فرستادن p شارژ خود رو دریافت کنید
سلام
میشه الان عضو شم فردا شارژو بگیرم؟
(20-01-2016، 02:03 AM)عسل ۷۴ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه الان عضو شم فردا شارژو بگیرم؟

سلام الان عضو بشید شاید فردا غروب پیام تبلیغاتی بفرسته و ازتون شارژ کم کنه فرداشب ساعت ۱۰ شب عضو بشید و بعد ۱۲ p رو بفرستید و شارژتون رو دریافت کنید
من نیم ساعتی میشه p رو فرستادم ولی جوابی نیومده،کسی شارژ و دریافت کرده?
(20-01-2016، 02:10 AM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نیم ساعتی میشه p رو فرستادم ولی جوابی نیومده،کسی شارژ و دریافت کرده?

چند بار دیگه هم بفرستید حتما میده ضرر نداره
(20-01-2016، 02:10 AM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ﺗﺒﺮﯾﮏ ﺷﻤﺎ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺎﺭﺯ ۱۰۰۰ﺗﻮﻣﻨﯽ ﺷﺪﯾﺪ ﮐﺪ ﺷﺎﺭﺯ
ﺷﻤﺎ ۶۸۶۱۱۵۰۲۶۹۱۵ **** ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯿﺪﻩ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺑﮕﯿﺮ به همه میده
(20-01-2016، 02:31 AM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2016، 02:10 AM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ﺗﺒﺮﯾﮏ ﺷﻤﺎ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺎﺭﺯ ۱۰۰۰ﺗﻮﻣﻨﯽ ﺷﺪﯾﺪ ﮐﺪ ﺷﺎﺭﺯ
ﺷﻤﺎ ۶۸۶۱۱۵۰۲۶۹۱۵ **** ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯿﺪﻩ  ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺑﮕﯿﺮ به همه میده

یعنی ما قبلا گرفتیم بازم میده مطمعنید؟ Huh.gif
(20-01-2016، 09:40 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی ما قبلا گرفتیم بازم میده مطمعنید؟ Huh.gif

بله، منم قبلا گرفته بودم دیشب p رو فرستادم شارژ جدید داد، آپدیت شده وبه همه شارژ میده
کسی از 8123 کد استفاده شده گرفته?
"مجانی! شارژ رایگان 1000تومان به 1000نفر اول مسابقه... ارسال عدد1"
۷۳۷۹۸۵
تست کردم سوالم جواب دادم ولی خبری نبود