موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نميده ديگه بايدمينوشت اگه3سوال جواب بدي جمعه5هزارشارژميگيري
(11-01-2016، 11:29 AM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*سلام دوست عزیز*

این شما و این مسابقه هیجان انگیز «جورچین»

با جوایز بی سابقه و یه عالمه شارژ رایگان

فقط کافیه حواس جمع باشی تا امتیاز بگیری و شانست رو بالا ببری

برای اطلاع بیشتر هم میتونی به سایت ایرانسل مراجعه کنی.

اگر هم خواستی از بازی خارج شی L روبفرست ...

قیمت پیام ۱۲۰تومن دوستان من فرستادم این داد جواب بفرستم یا منتظره سوال باشم

من دیشب ساعت 12 شب عضو شدم گفت ب 3سوال جواب بدی جمعه شارژ میگیری.امروزم اولین سوالش رو پرسید
لابد تموم شد مهلت عضو شدن
جورپین دیشب فعال بود، منم با خط جدیدم شرکت کردم، نوشت به 3سوال جواب بدی جمعه شارژ 5000 ت میگیری

احتمال داره بعدا فعال شه دوباره
سلام دوستان 
چرا دیشب که شناسه 5 هزاری وارد کردیم نوشت 1000 پیامک داخل شبکه رایگان ولی الان از شارژ کم میکنه Huh.gif
(11-01-2016، 11:56 AM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان 
چرا دیشب که شناسه 5 هزاری وارد کردیم نوشت 1000 پیامک داخل شبکه رایگان ولی الان از شارژ کم میکنه Huh.gif

چک ببینم جزیزه فعال نیست شاید بخاطر اون باشه
(11-01-2016، 11:56 AM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان 

سلام
چون اعتبارش 1 روزه بود تموم شد اعتبارش
(11-01-2016، 12:01 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان 

سلام
چون خاعتبارش 1 روزه بود تموم شد اعتبارش

خب یعنی 24ساعت از دیشب تا حالا بیست و چهار ساعت مگه شده
شناسه ها ی 5000 تومنی  درست شد الان میتونید وارد کنید
شارژ هزاری ایرانسل
ارسال 1 به 737476
مرحله دوم فردا ارسال 1001
(11-01-2016، 12:16 PM)nima136878 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری ایرانسل
ارسال 1 به 737476
مرحله دوم فردا ارسال 1001

این که سرشماره ی جورچینه 
شارژ میده  Huh.gif