موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2016، 02:34 PM)mohammad1998 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میگن هرمی ایرانسل اپدیت شده.درسته؟
لطفا کدمنو هم بزنید
‏‎...‎به
737470

اپدیت نشده
هرمی ایرانسل
(22-01-2016، 12:53 PM)sa1ar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2016، 12:16 PM)سفید برفی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
شناسه منم همش خطا میده 
نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

دیشب 720 ساعت 2 به بعد خیلی خوب بود راحت وارد میشدن شناسه ها
منم دیشب چندبار زدم نمیسوزن نگه دارین سامانه اش خلوت شد بزنین
اگه زدین و تراکنش ناموفق بود شناسه استفاده شده است

باشه ممنون
نمیگفت تراکنش ناموفق فقط نصفش قطع میشد و نمیتونستم بقیه مراحلشو بزنم
مورد مشابه هست با زدن ستاره 720 ستاره 3 ستاره 2 مربع یا حتی بعد وارد کردن شناسه مربع رو بنویسه External application down ؟
سلام تخفیف همراه اول چیزی هست؟
سامانه های خرید شارژ قبلی 7 ب 20576 رو تست کردم همون هرمی بود و بازی ب 203020 هم 5 درصد تخفیف خرید شارژ 2 تومنی ب قیمت 1900 بصورت مستقیم هست ک 100 ت هم شارژ میخواد ارزش نداره و قیمت خودش درمیاد..
با 720 تماس گرفتم و گفتم موقع وارد کردن شناسه مینویسه External application down و گفت ایراد از انتن دهی گوشی هست ولی فک نکنم چنین باشه چون قبلا وارد میشد...
سلام بچه ها شارژایرانسل نیست امروز
به جز mashalشارژی نیس؟
(22-01-2016، 06:35 PM)mohammad1998 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جز mashalشارژی نیس؟

این دیگه چیه؟
(22-01-2016، 04:42 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
payiizمورد مشابه هست با زدن ستاره 720 ستاره 3 ستاره 2 مربع یا حتی بعد وارد کردن شناسه مربع رو بنویسه External application down ؟

سلام بله اما بعد از چیدن *720*3*2*.....*1*12345*1# ارور داد اما شارژ شد شما هم تست کنید.