موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من الان گرفتم
(30-01-2016، 08:05 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2016، 08:04 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-01-2016، 08:00 PM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺍﯾﻦ ۷۳۷۶۰۶ﺧﻮﻧﻤﯿﺪﻩ ﺍﻟﮑﯽ ﻣﯿﺬﺍﺭﯾﻦ

چندتا از دوستان گرفتن
پس الکی نیست

الکی نیست فقط شانسیه

ﻋﺎﻗﺎ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﺭﻩ ﺷﺎﺭﮊﻭ ﻧﻤﯿﺪﻩ
دوستان چرا به من ميگه متاسفانه شما جزوه هزار نفر اول نبودي...
اين كه تمام شده
الان اومد گفت جزء هزارنفرنبودي
گفت تموم شده بچه ها لغو کنین
فردا چی نمیده ؟؟
(30-01-2016، 08:15 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا به من ميگه متاسفانه شما جزوه هزار نفر اول نبودي...
اين كه تمام شده

این سامانه شانسیه این چند وقت ک فعال میشد یه سری میگرفتن یه سری هم  نه منم تا حالا موفق نشدم ازش شارژی بگیرم
(30-01-2016، 08:17 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فردا چی نمیده ؟؟

معلوم نیست. اگه فعال شه میده
حالا لغو کنیم یا تا فردا نگه داریم واسه دومی
(30-01-2016، 08:17 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فردا چی نمیده ؟؟

معلوم نیست.. شما با سیمکارت بدون شارژ عضو باش اگه داد اطلاع میدن.اگه هم نداد فردا لغو کن