موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-01-2016، 06:10 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشتباهی AGHLK لغو کردم قبلأ کد رهگیری هم گرفتم الان دوباره عضو شدم دیگه احتیاجی نیست مرحله دومو بزن برا کد رهگیری

فکر کنم دوباره عضو بشو کافیه باشه مرحله دوم هم بزنی میگه پیشنهادی برا امروز نیست
برای مسابقات 8282 اگه قبل تا بعد 12 شب عضو بمونی یه روز حساب میشه مهم 12 شب هست که باید عضو بمونی
دوستان اونایی که aghlkرو دیروز عضو شدن باید با توجه به دو روز بودن مسابقه شنبه بگیرن شناسه رو یا جمعه هم میشه؟؟
دوستان کسی میدونه شناسه های تخفیف تاچه مدت قابل نگهداری اند؟
(14-01-2016، 06:34 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اونایی که aghlkرو دیروز عضو شدن باید با توجه به دو روز بودن مسابقه شنبه بگیرن شناسه رو یا جمعه هم میشه؟؟

چهار شنبه که عضو شدیم با امروز دو روز میشه احتمالا 12به بعد باید بده
دوستان من دیروز مسابقه nava عضو شدم ولی مرحله دومش نفرستادم الان بفرستم شناسه شارژ میده یا تخفیف ؟؟؟
(14-01-2016، 06:57 PM)hossein84 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پست موقت

سیم کارت های 0990 همراه اول امکان شرکت در مسابقات را دارند؟

بله دوست عزیز مشکلی ندارن
(14-01-2016، 06:54 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دیروز مسابقه nava عضو شدم ولی مرحله دومش نفرستادم الان بفرستم شناسه شارژ میده یا تخفیف ؟؟؟

نوا شناسه شارژ میداد بعد تخفیف  داد 
حالا با خودتونه میخواید امتحان کنید
msha جرا میگه عضو نیستی دیروز عضو شدم تازه me555 فرستادم Angry.gif Undecided.gif
(14-01-2016، 07:14 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
msha جرا میگه عضو نیستی  دیروز عضو شدم  تازه me555 فرستادم Angry.gif  Undecided.gif

احتمالا دیروز مرحله دومش نفرستادی
(14-01-2016، 07:14 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
msha جرا میگه عضو نیستی  دیروز عضو شدم  تازه me555 فرستادم Angry.gif  Undecided.gif

دوست عزیز  مرحله ی دوم مشعاره این بودHE 666به ۸۲۸۲
بهتون گفته بود شارژ با وقفه؟؟؟