موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-01-2016، 05:07 PM)s®n نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا تاپیکش نیست خو من چه کار کنم حداقل ادرس تاپیک تعویض شارژ و بزارین بعد پستم و حذف کنید Dodgy.gif

دوست عزیز درسته ولی شما هم یه پست میزاشتین تا مدیرا برات تایپیک رو میزاشتن ،مدیرانی که ان هستن برا مشکلات اینجان دیگه
(27-01-2016، 05:07 PM)s®n نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا تاپیکش نیست خو من چه کار کنم حداقل ادرس تاپیک تعویض شارژ و بزارین بعد پستم و حذف کنید Dodgy.gif

بفرما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مرحله دوم عقل کل رو باید آلان بفرستیم یا باید فردا بفرستیم
(27-01-2016، 05:15 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه همون فردا بفرستی کافیه
دوستان اولین مارکت رو فک کنم لغو کرده بودم الان اس داده کد تو فلانه 
ساعت 4 و نیم قرعه کشی شبکه 1
واسه شماهم اومده ؟
دوستانی ک قبلا عضو اول مارکت(اول دزدی)بودن
امروزساعت 16.45از شبکه 1 یه خودرو پژو 206قرعه کشی میشه
میشه الانه از اول مارکت پیامک اومد و 2دکد قرعه بهم داد.
خیلی مواظب باشید هیچ پیامکی ارسال نکنید Lightbulb.gif
(27-01-2016، 05:15 PM)amirabbas نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2016، 05:15 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه همون فردا بفرستی کافیه

مرحله دوم و ساعت 12:30 امشب ارسال کنین بهتره،شناسه هام تو این ساعت زودتر وارد میشن،بازم هرطور مایلید موفق باشین
بچه ها عقل کل برا همس؟ Heart.gif
(27-01-2016، 05:29 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها عقل کل برا همس؟ Heart.gif

بله آپدیت شده به همه میده
میثم با خطم چندتا مسابقه امتحان کردم تحویل نداد 737956 یا هرمی و 8282 از امروز ظهر اینجور شده.انتن هم که داره.اون خطم هم انتقال نمیده.