موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2016، 08:35 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2016، 08:30 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میسی ک گفتی وگرنه نمیدیدم  Biggrin.gif

Shy.gif  خواهش Shy.gif

Biggrin.gif اینو رمز گشایی کنم بهتره Cool.gif
فاطی:مرسی شارژ اومده بود خبر دادی بهم زود فهمیدم زدم سریع گرفتم Biggrin.gif
حمید : خوااهش میکنم وظیفه م انجام دادم خوشحال شدم که گرفتی Shy.gif
شارژ زیاد داریم بدین من فرگل براتون میزاره تو صندوق امانات Wink.gif Angel.gif
fargol f
باهوشیا Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif
Shy.gif چرا نرفتین بیرون
(11-02-2016، 12:45 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif چرا نرفتین بیرون

Biggrin.gif
(11-02-2016، 12:41 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2016، 08:35 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2016، 08:30 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میسی ک گفتی وگرنه نمیدیدم  Biggrin.gif

Shy.gif  خواهش Shy.gif

Biggrin.gif اینو رمز گشایی کنم بهتره Cool.gif
فاطی:مرسی شارژ اومده بود خبر دادی بهم زود فهمیدم زدم سریع گرفتم Biggrin.gif
حمید : خوااهش میکنم وظیفه م انجام دادم خوشحال شدم که گرفتی Shy.gif
شارژ زیاد داریم بدین من فرگل براتون میزاره تو صندوق امانات Wink.gif  Angel.gif

این که خیلی ساده بود Biggrin.gif کسی ک وارد باشه توشارژ میفهمه
(11-02-2016، 12:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این که خیلی ساده بود  Biggrin.gif کسی ک وارد باشه توشارژ میفهمه

اخ اخ اخ داغونم کردی با این حرفت Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif
(11-02-2016، 12:49 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 12:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif نشوو
(11-02-2016، 12:56 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 12:49 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif نشوو

شدم گریه گریه گریه
Biggrin.gif فداسرم من باید برم بقیشو بنویسم هاهاها بازم ممنون
(11-02-2016، 01:00 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif فداسرم من باید برم بقیشو بنویسم هاهاها بازم ممنون

گریه گریه به منم بده

فرگل این یه تیکه رو نخون Biggrin.gif Tongue.gif

خواهش Shy.gif Shy.gif Angel.gif