موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-02-2016، 04:32 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید رها دختره یا پسر ؟ Biggrin.gif

دخمل
(18-02-2016، 04:31 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:28 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم توهم دنبالشه چشم نزنید Biggrin.gif

اتفاقا امضا ندارم باید یاکی از شما رو کپی کنم دیگه Rolleyes.gif

بگو کدومو میخوای برات استین بالا بزنیم Biggrin.gif
منم نگاه نمیکنم این اجنبی هارو Biggrin.gif
Biggrin.gifنه خدایی من شنیدم رها اسم دختره Biggrin.gif اسم ما هم تو شهر ما اسم پسره تو شهر اون طرفی اسم دختره Biggrin.gif
(18-02-2016، 04:34 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:32 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید خودت چی فکر میکنی.
پسره که حسودی میکنین
Dodgy.gif

Angelحسودی به چیش
جلل الخالق Undecided.gif
رها نه دختره نه پسره،بلکه چیزی بین این دو ست خخخخ
ای اوووف برشما
تازه ادمین زبونتو جمع کن این سبک بازیا بهت نمیاد هههه به زن نداشتت میگما Biggrin.gif
(18-02-2016، 04:37 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:34 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید خودت چی فکر میکنی.
پسره که حسودی میکنین
Dodgy.gif

Angelحسودی به چیش
نمیدونم والا خیلی چیزی خاصی نیس Tongue.gifاگه حسودی نیس چرا باهاش
بدن
(18-02-2016، 04:35 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:31 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:28 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم توهم دنبالشه چشم نزنید Biggrin.gif

اتفاقا امضا ندارم باید یاکی از شما رو کپی کنم دیگه Rolleyes.gif

بگو کدومو میخوای برات استین بالا بزنیم Biggrin.gif
منم نگاه نمیکنم این اجنبی هارو Biggrin.gif

آورین Biggrin.gif

من اول واسه همتون آستین بالا میزنم آخر سر واسه خودم Tongue.gif
Shy.gif بشینید شب کوک ببنیید همشون پســـــــــــــــرن حسودی ام نمیکنه کسی
(18-02-2016، 04:37 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:34 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من جالبه برام یع دونه پسرم ندیدم از رها خوشش بیاد. Biggrin.gif حسودیه دیگه بعدا میگن دخترا حسودن

من که اصلا نگاه نمیکم Dodgy.gif

اخه واقعا پسری ندیدم که باهاش خوب باشع اره خوبه خوشت نمیاد نظرته Biggrin.gif کجا رو نگاه میکنی بگو مام بزنیم ببنیم Cool.gif
[/quote]

من شب کوک میبینم خوبه Biggrin.gif Biggrin.gif
(18-02-2016، 04:39 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جلل الخالق Undecided.gif
رها نه دختره نه پسره،بلکه چیزی بین این دو ست خخخخ
ای اوووف برشما
تازه ادمین زبونتو جمع کن این سبک بازیا بهت نمیاد هههه به زن نداشتت میگما Biggrin.gif

Biggrin.gif الان باران هم معلوم نیست دختره یا پسر !!