موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یکی هم به من تبریک بگه Undecided.gif Sad.gif Heart.gif
فرگلی کادو موخوام Biggrin.gif
حمید ب توهم تبریک اوووخی
(18-02-2016، 08:47 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید ب توهم تبریک اوووخی

Angel.gif Angel.gif میسی میسی به قول یه بنده خدایی Biggrin.gif Tongue.gif
(18-02-2016، 08:48 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 08:45 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی هم به من تبریک بگه Undecided.gif Sad.gif Heart.gif

چون عیدو کنسل کردی بهت نگفتم  Tongue.gif .
 حالا چون برادارا نیستن من بجاشون میگم غریب نباشی  Biggrin.gif داش حمید سپندارمزگانت مبارک ایشالله  اوری هپی مپی باشی  
قلب از طرف برادارا Heart.gif  Heart.gif    Heart.gif

مرسی Tongue.gif Biggrin.gif
منم به همه تبریک میگم
(18-02-2016، 08:53 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 08:47 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید ب توهم تبریک اوووخی

باشه عزیزم میگردم یه چشم روشن پیدا کرردم تقدیم میکنم  Biggrin.gif

Undecided.gif Undecided.gif
(18-02-2016، 08:53 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم به همه تبریک میگم

سلام باجی چطوری؟
(18-02-2016، 08:51 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی Tongue.gif Biggrin.gif

به قول یکی بهش برسی Biggrin.gif Biggrin.gif
(18-02-2016، 08:54 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 08:53 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید ب توهم تبریک اوووخی

Undecided.gif  Undecided.gif

قیافشوووو خخخ
میسی فرگلی اگه همچین کادویی بهت شیرینی توووووپ میدمم
(18-02-2016، 09:02 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 08:54 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید ب توهم تبریک اوووخی

Undecided.gif  Undecided.gif

قیافشوووو خخخ
میسی فرگلی اگه همچین کادویی بهت شیرینی توووووپ میدمم
Biggrin.gif Biggrin.gif