موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-02-2016، 04:36 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:32 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:29 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دووورست تلفظ کن اسمشو میگی ااول خودتو اب بکش بعد بگو  Biggrin.gif

از قدیم تا الان ممد گفتم  Tongue.gif
بازم میگم خخخخ Biggrin.gif

فرقی نمیکنه...
ولی الان دیگه وقتی انی بگه تمومه. Undecided.gif  Biggrin.gif
باید بگی اغا محمد قبلشم خودتو اب بکشی بگی... Biggrin.gif

Biggrin.gif قربونت برم که
(06-02-2016، 04:35 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:32 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:29 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون قدیم بوده ااان باید درست بگی حساسم  Biggrin.gif

نمیگم Tongue.gif Tongue.gif Biggrin.gif
(06-02-2016، 04:37 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:36 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستای قدیمی
خوبید؟
های خانوم خانوما خوفی Shy.gif  دلم برات تنگ شده بود

منم همینطور دوست داشتنی Heart.gif
چه خبر؟
(06-02-2016، 04:36 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدلم اونطوریه خووو Undecided.gif
Biggrin.gif

مدلتم من دوس دالم گلم... Shy.gif
(06-02-2016، 04:39 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:37 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:36 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستای قدیمی
خوبید؟

چه خبر؟

Biggrin.gif سلامتی .ازمهوش خبرداری؟
(06-02-2016، 04:38 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:35 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون قدیم بوده ااان باید درست بگی حساسم  Biggrin.gif

نمیگم  Tongue.gif  Tongue.gif  Biggrin.gif

بگی اعتبار منفی میدم  Biggrin.gif
(06-02-2016، 04:38 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستای قدیمی
خوبید؟

سلام بر شما...
اسمتون چی بود؟ فاطمه یا زهرا؟

فاطمه زهرا Biggrin.gif
آنی خوبی؟
(06-02-2016، 04:38 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif قربونت برم که

خدانکنه خانومی... Shy.gif Heart.gif
(06-02-2016، 04:40 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:39 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستای قدیمی
خوبید؟

چه خبر؟

Biggrin.gif سلامتی .ازمهوش خبرداری؟
نه فک کنم رفت زنجان
تو چی ختمت میخونی؟
(06-02-2016، 04:39 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:36 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدلم اونطوریه خووو Undecided.gif
Biggrin.gif

مدلتم من دوس دالم گلم... Shy.gif
Blush.gif عزززیزم