موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-02-2016، 08:37 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی میاد اعتبارمیده ب من سرنمیزنه حالمو بپرسه بگو نیاد ب زودی دیگه دوستش ندارم خخخخخ

اره هر چند روز یک بار میاد انجمن یک اعتباری میده و میره.. Biggrin.gif
حالا دوسش داشته باش میگم بیاد.. Tongue.gif
(19-02-2016، 08:29 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote pid='194227' dateline='1455894285']
جنبه بالا چقدر بالا Biggrin.gif اونم خوبه خوش باشه
تو چی میای اینجا یاد چی میوفتی Tongue.gif
[/quote]

چقد کارت رو راه میندازه Confused  

یاد مانیا Biggrin.gif Biggrin.gif
(19-02-2016، 08:44 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 08:37 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی میاد اعتبارمیده ب من سرنمیزنه حالمو بپرسه بگو نیاد ب زودی دیگه دوستش ندارم خخخخخ

اره هر چند روز یک بار میاد انجمن یک اعتباری میده و میره.. Biggrin.gif
حالا دوسش داشته باش میگم بیاد.. Tongue.gif

چی میخوری؟ اسمارتیس Wink.gif
(19-02-2016، 08:44 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد قبل ناهار شام داغونت میکنه  Undecided.gif
ولی خیلی خوبه سعی کن رنگ قهوه ایشو پیدا کنی بخوری چون قرمزش اصل نیست

اره پاچین گرفته بودم با همون زدم تو رگ.. Undecided.gif
هنوز ک هنوزه حالم خرابه.. Undecided.gif
من همه رنگشو میخورم. Biggrin.gif
(19-02-2016، 08:46 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 08:41 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 08:37 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 08:33 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifاووخی فاطمه گلی یاد ساری افتادم Undecided.gif
من ک باکسی شوخو ندارم  Angry.gif

حالا با خاطر من همین یه دفعه Angel.gifداشته باش

عسیسم شما جون بخواه شوخو ک چیزی نیست  Biggrin.gif

فداییییی داری. Biggrin.gif
چه خبر  هفته پیش مهمونی بودیم این هفته خونه اووووم

اووووخی خبری نیس جز دوری باربد خخخخ
(19-02-2016، 08:44 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخورین بابا   Confused Confused Confused Confused
(19-02-2016، 08:46 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی میخوری؟ اسمارتیس  Wink.gif

نه اسمارتیس نیست ولی ی چیز خوبیه حال میده.
ادمو سرحال میکنه... Tongue.gif
(19-02-2016، 08:47 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره پاچین گرفته بودم با همون زدم تو رگ.. Undecided.gif
هنوز ک هنوزه حالم خرابه.. Undecided.gif
من همه رنگشو میخورم. Biggrin.gif

قهوه ایش عالیه درشت هم هست Biggrin.gif Biggrin.gif
(19-02-2016، 08:49 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخورین بابا   Confused Confused Confused Confused

Biggrin.gif  Biggrin.gif
(19-02-2016، 08:51 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 08:46 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی میخوری؟ اسمارتیس  Wink.gif

نه اسمارتیس نیست ولی ی چیز خوبیه حال میده.
ادمو سرحال میکنه... Tongue.gif

یاخدا چ خطرناکین Lightbulb.gif