موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-02-2016، 04:20 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:08 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 03:38 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاشو Biggrin.gif
چشمت دنبال امضای منه  Undecided.gif

امضا حمید رو میگه Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif

Biggrin.gif نخیـــــــــــرم الکی مثلا مال منو میخواد
سلام Angel.gif
(18-02-2016، 04:22 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به چه امضایی Tongue.gif
(18-02-2016، 04:24 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Angel.gif

سلام عصر بخیر Shy.gif
(18-02-2016، 04:24 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Angel.gif

های Biggrin.gif خوفی
(18-02-2016، 04:25 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:22 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به چه امضایی Tongue.gif

چشم توهم دنبالشه چشم نزنید Biggrin.gif
(18-02-2016، 04:28 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم توهم دنبالشه چشم نزنید Biggrin.gif

اتفاقا امضا ندارم باید یاکی از شما رو کپی کنم دیگه Rolleyes.gif
ببخشید رها دختره یا پسر ؟ Biggrin.gif
(18-02-2016، 04:32 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید رها دختره یا پسر ؟ Biggrin.gif

ببخشید خودت چی فکر میکنی.
پسره که حسودی میکنین
Dodgy.gif
من جالبه برام یع دونه پسرم ندیدم از رها خوشش بیاد. Biggrin.gif حسودیه دیگه بعدا میگن دخترا حسودن
[/quote]

من که اصلا نگاه نمیکم Dodgy.gif