موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-02-2016، 06:01 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن نبود Undecided.gif  Biggrin.gif
خودتی Tongue.gif

بودا Undecided.gif Lightbulb.gif
ادمای مایه دار میرن جنگل به درخت تکیه میدن بخصوص اونایی که عاشق شدن Biggrin.gif Tongue.gif
Confused برو منتظرت نمیمونیم
(16-02-2016، 06:04 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Confused برو منتظرت نمیمونیم

Biggrin.gif Tongue.gif
fargol f Confused Confused
(16-02-2016، 06:21 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-02-2016، 06:00 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-02-2016، 05:57 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-02-2016، 05:55 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-02-2016، 05:53 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ویلاداری توشمال دعوت کن مارو

دعوت کنم ک نمیای مثلا من میام تهران دعوتم کن اگ میتونی :

پفک + پیراشکی + شیرینی خامه ای میخری بیاری؟ Biggrin.gif

آره 5 تومن بیشتر میشه؟
میخرم واست غصه خوردی Biggrin.gif

طرفای مام اگه خواستی بیای Biggrin.gif
پفک (10 عدد) + بادوم هندی (5 کیلو)+ ایس پک شکلات (8 لیوان) Exclamation  Cool.gif  Wink.gif

ااااااا کی جواب داد من ندیدم Biggrin.gif
ایییییییش بادوم هندی Confused
یکیم برا ما دوسیب بیاره Confused Sad.gif
Biggrin.gif قلیون بد
(16-02-2016، 06:32 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif قلیون بد

یه بنده خدایی چند ماه پیش گفت نکش منم از اون به بعد نکشیدم Sad.gif Sad.gif
Shy.gif احسنت ب اون طرف
(16-02-2016، 06:37 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif احسنت ب اون طرف

بله وگرنه میمردم Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif