موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-02-2016، 02:14 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 02:13 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 02:11 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 02:10 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد سرعت نت خره
3 ساعته زدم شهرزاد دان بشه Undecided.gif

قسمت 17 امروز اومد صبح دان کردم Biggrin.gif 

من از صب زدم دان بشه
الان زدم با نت همسایه ببینم سرعت اونا بهتره ی نه دیدم 100 رحمت به سرعت خودمون اونا سوار لاکپشتن Biggrin.gif
 نت همسایه Undecided.gif Lightbulb.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
Undecided.gif Undecided.gif
(08-02-2016، 02:20 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 02:16 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif  Undecided.gif

گریه شارژ نمیاد میخوای از من پول بگیری خسیس
Biggrin.gif  اون نت ایرانسلم با سیم فورجی  باشه بهتر میشه منم گوشیم تری جی میزنم مفت نمیارزه  ولی مودم فورجی خوبه کنار دکلم که هستی Tongue.gif
اره دیگه Tongue.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
Biggrin.gif حالا ما یه همساده داریم از نت ما فک میکنم استفاده میکنه Undecided.gif امان ازدست همساده های...
(08-02-2016، 02:43 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif حالا ما یه همساده داریم از نت ما فک میکنم استفاده میکنه Undecided.gif امان ازدست همساده های...

واسه مودمتون مک آدرس بزار
ما مک گداشتیم کسی دیگه نمیتونه استفاده کنه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(08-02-2016، 03:38 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 02:43 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما مک گداشتیم کسی دیگه نمیتونه استفاده کنه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

بلد نیستم Biggrin.gif اااااا ولش من سپردم اون دنیا یقشو بگیرم Tongue.gif
(08-02-2016، 03:41 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 03:38 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما مک گداشتیم کسی دیگه نمیتونه استفاده کنه Biggrin.gif  Biggrin.gif

بلد نیستم Biggrin.gif  اااااا ولش من سپردم اون دنیا یقشو بگیرم Tongue.gif
یعنی جفتتون یه جا میرید Biggrin.gif Tongue.gif Huh.gif Confused
(08-02-2016، 03:42 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجا میریم؟؟؟ Confused
(08-02-2016، 03:42 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 03:41 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما مک گداشتیم کسی دیگه نمیتونه استفاده کنه

بلد نیستم Biggrin.gif  اااااا ولش من سپردم اون دنیا یقشو بگیرم Tongue.gif

من فقط دانلودای ستگین با مودم همساده میزنم بقیش از خودمون دان میکنم Biggrin.gif Biggrin.gif
(08-02-2016، 03:44 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجا میریم؟؟؟ Confused

من که جهنم منطورش بود Dodgy.gif