موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-02-2016، 04:39 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif مگه توچتروم اومدی؟؟؟حرفیدی ؟؟
من ک انلاین هارو چک نمیکنم  Tongue.gif

آره اومدم فقط نگاه کردم Tongue Undecided.gif
آره چک نکن خوب نیس Undecided.gif Tongue.gif
چقد بدین Undecided.gif Undecided.gif
Biggrin.gif ازمن خوب تر مگه جایی پیدامیشه
(16-02-2016، 04:43 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ازمن خوب تر مگه جایی پیدامیشه

نه اصلا Undecided.gif Biggrin.gif
تو ب این بدی Confusedاز تو بد تر چی؟ Biggrin.gif بهارم بده Undecided.gif Biggrin.gif
اون چن نفریم ک میگفتن خوبن از دنیا حذف کردمشون Biggrin.gif
Biggrin.gif یعنی کشتیشون؟؟قاتل
ازمن مهربون تر خدایی دیدی؟؟خوش اخلاق تر بهتر نفس تر مظلوم تر عزیز تر Biggrin.gif
(16-02-2016، 04:52 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif یعنی کشتیشون؟؟قاتل
ازمن مهربون تر خدایی دیدی؟؟خوش اخلاق تر بهتر نفس تر مظلوم تر عزیز تر Biggrin.gif

ن دستمو الوده نمیکنم Biggrin.gif از تو فکرو زهن و قلب بیرون کردم ک اگ بحرفنن برام مهم نیستن Biggrin.gif خخخ
سقفو بگیرم یا میگیری؟ Biggrin.gif اینایی ک گفتی شخصیت من بود Biggrin.gif تو بدی بد بد بد Biggrin.gif
Biggrin.gif اااااا یعنی اینا من نیستم؟!!!هرروز یکی تواینه نگاه میکنم یکی اینارو بهم میگه اخه
(16-02-2016، 04:58 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اااااا یعنی اینا من نیستم؟!!!هرروز یکی تواینه نگاه میکنم یکی اینارو بهم میگه اخه

ن تو بدی Biggrin.gif اون خودتی خنگول Biggrin.gif خخخ حتما با خودت حرف میزنی و بت میگه مهربونو عزیز ترو نفس ترو اینایی ها؟ Biggrin.gif خخخ
Angry.gif Lightbulb.gif Lightbulb.gif پسره بوووووووووووق بگم لهت کنن
(16-02-2016، 05:02 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angry.gif  Lightbulb.gif  Lightbulb.gif پسره بوووووووووووق بگم لهت کنن

کی لهم کنه؟ Undecided.gif
بیا میبینی چقد بدی Undecided.gif
میخاد بگه منو له کنن گریه گریه
Wink.gif گاهی خشونت لازمه زیادی مهریون هم خب غیرواقعی میشه اشک تمساح نریز