موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوش دالم Biggrin.gif
(16-02-2016، 10:39 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوش دالم  Biggrin.gif

میدونم Angel.gif Tongue.gif
سلام دوستان ..کسی نمیدونه در واتساپ چطوری میتونم بفهمم کسی پروفایلم رو چک میکنه؟دوستانم این واتساپ رو دارن..هرچی سرچ میزنم نیست..کسی برنامه اش داشت برام بفرسته ..ممنون
سلام Shy.gif
کسی هس
(17-02-2016، 12:28 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ..کسی نمیدونه در واتساپ چطوری میتونم بفهمم کسی پروفایلم رو چک میکنه؟دوستانم این واتساپ رو دارن..هرچی سرچ میزنم نیست..کسی برنامه اش داشت برام بفرسته ..ممنون

تلگرام رو شنیده بودم هک میکنن اما وات رو نه !
تلگرام رو بلدم ک ایا هیچکس هکتون کرده یا نه...
(17-02-2016، 12:44 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-02-2016، 12:28 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه ..واتساپ هست...الان پروفایل دوستم دیدم..گفت پروفایلم چک کردی..اونم اسمش نمیدونست فقط براش فرستادن..واتساپ خالیه گفت..هرچی سرچ زدم نبود
(17-02-2016، 12:42 AM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Shy.gif
کسی هس

فکر نکنم جزء منو فاطی هیچکس دیگ باشه
(17-02-2016، 12:44 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
طبق آخرین خبرها از سازندگان مسنجر تلگرام,تلگرام به هیچ وجه قابل هک شدن نیس و یا به عبارتی دیگه کسی تا حالا نتونسته تلگرام رو هک کنه
برای اثبات همین خبر هم سازندگان تلگرام برای کسی که بتونه تلگرام رو هک کنه جایزه چند میلیون دلاری گذاشته بودن که بزرگترین هکرا نتونستن هک کنن
اونچیزی هم که شما میگید واسه اینه که بفهمیم کسی از تلگراممون استفاده میکنه یا نه که اون بحث دیگریست و اصلا هک شدن نیس
خانوم sky من هم قبلا همچین چیزی شنیده بودم ولی سرچ زدم و نبود
به احتمال زیاد یک برنامه نویس اندروید در واتس اپ برنامه نویسی هایی ایجاد کرده که این قابلیت رو بهش اضافه کرده و اون واتس اپ رو پخش کرده چون که همچین چیزی توی نت وجود نداره
(17-02-2016، 12:55 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانوم sky من هم قبلا همچین چیزی شنیده بودم ولی سرچ زدم و نبود
به احتمال زیاد یک برنامه نویس اندروید در واتس اپ برنامه نویسی هایی ایجاد کرده که این قابلیت رو بهش اضافه کرده و اون واتس اپ رو پخش کرده چون که همچین چیزی توی نت وجود نداره

بازار نیست؟