موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-02-2016، 06:42 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-02-2016، 06:40 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-02-2016، 06:37 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif احسنت ب اون طرف

بله وگرنه میمردم Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif

به تو باید بگیم نکش به یکی دیگه باید بگیم تورو خدا بکش Undecided.gif سفره خونه ها ها چایی خالی نمیدن که با قلیون با همه اون وقت آقا نمیکشه شانس ما Rolleyes.gif

Biggrin.gif  Biggrin.gifگفت نکش منم نمیکشم دیگه Angel.gif
(16-02-2016، 06:39 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ااااااا کی جواب داد من ندیدم Biggrin.gif
ایییییییش بادوم هندی Confused

Angel.gif سلام .اییییش شیرینی خامه ای Confused  Biggrin.gif
[/quote]

ووووووی شیرینی خامه ای رولت کلا هرچی روش خامه داره Biggrin.gif اا میخواستم بگم عید بیای خونمون چون دوش ندالی میگم نیا
فاطمه من خیلی دوست دارما Biggrin.gif Tongue.gif
Biggrin.gif فقط دختر دعوت میکنم خخخ

اجیل فقط پسته هارو جدانکنی Biggrin.gif
(16-02-2016، 06:52 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من تورو دعوت میکنما Biggrin.gif Tongue.gif
(16-02-2016، 06:52 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عیدی چی میدی Biggrin.gif
Biggrin.gifبیا فرگل بریم خونه حمید اینا عیدی میدناااااا
(16-02-2016، 06:55 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifبیا فرگل بریم خونه حمید اینا عیدی میدناااااا

بزرگا عیدی میدن فرگل عیدی میده به ما Biggrin.gif Tongue.gif
Biggrin.gif تا یه مرد هست خانوما دست توجیب نمیکنن
(16-02-2016، 06:57 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif تا یه مرد هست خانوما دست توجیب نمیکنن

رسم ما اینه که مردا عیدی میگیرن Biggrin.gif Biggrin.gif