موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif دوستان فعلاااااا
(18-02-2016، 06:15 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متولد همون بهشتی  Shy.gif له له میشناسی
اسمت یادم اومد ،zzzzz12345 حالا باز هوشت تعریف کن به پای من نمیرسی Biggrin.gif

بله اونم بله Shy.gif Biggrin.gif  

اونو که اولش الکی زده بودم فکر نمیکردم موندگارشم   Biggrin.gif 

آفرین به هوشت یه شارژ جایزه داری که ادمین میده Biggrin.gif Biggrin.gif
Undecided.gif Undecided.gif Sad.gif Sad.gif
(18-02-2016، 06:07 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 06:04 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اقایون داداشا فرگلی خخخ پرسپولیس ببره یکی قراره شیرینی بده پ همه دست بدعا بشیم

نمیده از این قرارا  زیاد میزاره Tongue.gif

Undecided.gif Undecided.gif
(18-02-2016، 06:12 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 06:09 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 06:07 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 06:04 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اقایون داداشا فرگلی خخخ پرسپولیس ببره یکی قراره شیرینی بده پ همه دست بدعا بشیم

نمیده از این قرارا  زیاد میزاره Tongue.gif

Biggrin.gif شوخو میکنی

به ما که نداده شاید به شما بده Wink.gif

در هر شرایط به تو شیرینی تعلق نمیگیره Shy.gif
(18-02-2016، 06:18 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 06:15 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متولد همون بهشتی  Shy.gif له له میشناسی
اسمت یادم اومد ،zzzzz12345 حالا باز هوشت تعریف کن به پای من نمیرسی Biggrin.gif

بله اونم بله Shy.gif Biggrin.gif  

اونو که اولش الکی زده بودم فکر نمیکردم موندگارشم   Biggrin.gif 

آفرین به هوشت یه شارژ جایزه داری که  ادمین میده Biggrin.gif Biggrin.gif

این بهشت کجاس.. این!z چیه Undecided.gif
(18-02-2016، 08:21 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهشت جایی که ادامی خوف میرن Biggrin  قسمت همه ما بشه انشالله  Angel.gif
نیدونم خودش میگه اینجا بهشت بهشته فکر کنم اسم خیابونشونه Biggrin.gif
z هم خودشه قبل تغییر نام، اومده عضو شده بود اولا خودش نوشته ازالکی زده  Shy.gif
فوتبال چی شد دیرینی  Tongue.gif

فوتبال Sad.gif Sad.gif Sad.gif
من ک نفهمیدم Undecided.gif
فوتبال مساوی شد Biggrin.gifنشد جایزه بده
Confused یا خدا از صفحه ۱۰۴اومده اینجا.
چی میگید؟
رها کیه؟
خوبی فاطمه؟
(18-02-2016، 08:28 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Confused یا خدا از صفحه ۱۰۴اومده اینجا.
چی میگید؟
رها کیه؟
خوبی فاطمه؟

ن بوبو 104 Angel.gif
مقسی چطوری رفتی خوابت برد خخخ
رها یه اجنبی هست ولش