موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هد نمیزنم Confused
(06-02-2016، 08:52 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 08:35 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هد نمیزنم Confused

فایده نداره پس اهل شر کردن نیستی  Biggrin.gif  صلوات بفرستین  Exclamation

باهاشون قهرم Undecided.gif
بدن Confused
(06-02-2016، 09:04 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه من برم  Cool.gif آشتی باش توهم اذیتشون کن قهر فایده نداره Biggrin.gif

باشه شبت خوش Shy.gif
ن من دلم نمیاد اذیتشون کنم Undecided.gif Tongue.gif
فرگلی لایکیت کردم Blush.gif Shy.gif
Tongue.gif Shy.gif Biggrin.gif
(07-02-2016، 04:21 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif  Shy.gif  Biggrin.gif

Biggrin.gif از سر زمین خسته مونده اومدی
(07-02-2016، 04:22 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2016، 04:21 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif  Shy.gif  Biggrin.gif

Biggrin.gif از سر زمین خسته مونده اومدی

سلام Confused Shy.gif
اول اینکه کجا هست؟ Confused
دوم اینکه بات قهرم Tongue Undecided.gif Confused
Biggrin.gif اولا (*****  )الیس
دوما فداسرم Dodgy.gif
Sad.gif ااا چرا ستاره میشه حرف بدی نزدم Confused
(07-02-2016، 04:27 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اولا (*****  )الیس
دوما فداسرم Dodgy.gif

Sad.gif Sad.gif Sleepy.gif Sleepy.gif