موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
منم شاید هیچ کدومتونو ندیده باشم Confused Biggrin.gif
(06-02-2016، 03:58 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 01:15 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 12:16 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقامون خییییلیم خوشکله انی Angry.gif  Biggrin.gif
هلووووو

Shy.gif کوووو ببینم  Biggrin.gif Biggrin.gif

کو منم ببینم Biggrin.gif بیغم و که شاید تو مشهد دیده باشم Cool.gif  Biggrin.gif

هوووم
(06-02-2016، 03:55 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 03:53 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Rolleyes.gif Rolleyes.gifااین چرا قیافش اینجوریه

Biggrin.gif کتک خورده

خخخخ  Biggrin.gif
(06-02-2016، 04:10 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif بیطربیط . محلتون زیاد میام کلا خونه داداشم اونجاس Shy.gif

تو بی تلبیتی میای ب من سرنمیزنی Biggrin.gif قرار ما 22 بهمن کنار برج ازادی یه بادکنک قرمز میگیرم دستم Tongue.gif
(06-02-2016، 03:56 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 03:53 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Rolleyes.gif Rolleyes.gifااین چرا قیافش اینجوریه

سلام بده بی تلبیت Confused
تو منو اذیت کردی واس همین اینجوریم Confused

من فقط صب سلام میدم تو نبودی بت نرسید  Biggrin.gif
Undecided.gif
(06-02-2016، 04:02 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 03:58 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 01:15 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 12:16 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقامون خییییلیم خوشکله انی Angry.gif  Biggrin.gif
هلووووو

Shy.gif کوووو ببینم  Biggrin.gif Biggrin.gif

کو منم ببینم Biggrin.gif بیغم و که شاید تو مشهد دیده باشم Cool.gif  Biggrin.gif

اخی تو هم مشهدی هستی ما نمیدونستیم...
ن ندیدی...

اوره
خوبه ک ندیدی بس کم سعادتی Biggrin.gif
(06-02-2016، 04:07 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:02 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخی تو هم مشهدی هستی ما نمیدونستیم... Biggrin.gif
ن ندیدی... Undecided.gif
اووووووم

اووووووووم. Undecided.gif
هههههه فاطی و فرگل دیووونه Biggrin.gif من دارم فیلم نگا میکنم فعلا بابای
فست فودیه Tongue.gif
ن بابا اون مال دوستم بود Shy.gif
(06-02-2016، 04:14 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:10 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif مغازه چی نکنه اون کفش فروشیس که عکس گذاشته بودی Angry.gif اخر م کفشمو نفرستادی  Dodgy.gif

فست فودیه Tongue.gif
ن بابا اون مال دوستم بود Shy.gif
Biggrin.gif میخوای بهت یاد بدم چطوری درست اضافه هاشو بپاکی