موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-02-2016، 01:06 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:03 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:01 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 12:58 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif کشفش کردین خبربدید

اگه کشف کنم شارژ میدی؟ Biggrin.gif Tongue.gif

Biggrin.gif اره ادمین میده

تو گفتی کشف کنید خبر بدید اونوقت برم از ادی شارژ بگیرم؟ Undecided.gif Confused
اووووووره ب من خبربده ولی ازایشون بگیر Biggrin.gif
(18-02-2016، 01:11 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانی توهم از پنهان دربیای اونجا هم میری Biggrin.gif Tongue.gif

فعلا سر یه سری جریانات نمیتونم در بیام بزودی از سایه میام بیرون Biggrin.gif
Biggrin.gif پنهان بودن کلاس داره فک کنم
(18-02-2016، 01:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:06 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:03 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:01 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 12:58 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif کشفش کردین خبربدید

اگه کشف کنم شارژ میدی؟ Biggrin.gif Tongue.gif

Biggrin.gif اره ادمین میده

تو گفتی کشف کنید خبر بدید اونوقت برم از ادی شارژ بگیرم؟ Undecided.gif Confused
اووووووره ب من خبربده ولی ازایشون بگیر Biggrin.gif

ضرر نکنی Undecided.gif
(18-02-2016، 01:12 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Confused  Confused کی من اونجا بودم یا خدااااا

نمیخوایی لو بدی Biggrin.gif Confused
(18-02-2016، 01:14 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:11 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانی توهم از پنهان دربیای اونجا هم میری Biggrin.gif Tongue.gif

فعلا سر یه سری جریانات نمیتونم در بیام بزودی از سایه میام بیرون Biggrin.gif

مااشالله همه جریان دارن Biggrin.gif Tongue.gif
(18-02-2016، 01:15 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاس کجا بود Confused هفته بعد از پنهانی در میام Shy.gif
(18-02-2016، 01:15 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:12 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یا اینجا بودم یا توی صفحه اصلی Biggrin.gif
(18-02-2016، 01:15 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شارژ میگیره لو میده Biggrin.gif Biggrin.gif
(18-02-2016، 01:17 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:15 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاس کجا بود Confused هفته بعد از پنهانی در میام Shy.gif

Confused منم کنجکاو بعدا مزاحمت میشم Biggrin.gif