موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-02-2016، 01:27 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:22 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:20 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های
چ چ چ چ .پنهان یعنی مزاحم دارن پسرا Wink.gif ماداریم به کجا میریم Rolleyes.gif.

Biggrin.gif Biggrin.gif

بی ش و ه ر ی دیگه Biggrin.gif Biggrin.gif

نمیری تو فکر کردم نوشتی بیشوری خخخخ
اوووم خودت بی شوهری

Biggrin.gif Biggrin.gif  بیشوری که بهتر از بیشوهری که Tongue.gif Tongue.gif
(18-02-2016، 01:27 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای وااای من یه دوس دارک بهش میگم مانی  Biggrin.gif نکنه اونی

Confused  Confused
(18-02-2016، 01:28 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:22 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره مثلا اسمش مانیاس Biggrin.gif

مانیاس مگه اسمه Huh.gif Huh.gif

مانیا خخخ اره س برای است بوده شده مانیا دوست نداری Tongue.gif
(18-02-2016، 01:27 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نیستم Biggrin.gif
(18-02-2016، 01:30 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانیا خخخ اره س برای است بوده شده مانیا دوست نداری Tongue.gif

بد نیست ولی بهترم باشه خوبه Wink.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
(18-02-2016، 01:30 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دوستت دختره بهش میگی مانی مگه اسمش چیه Confused
(18-02-2016، 01:32 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان بهش میگم کلاش بیاره بالاتر بین همونه Biggrin.gif

لاغریش ک همونه Biggrin.gif
(18-02-2016، 01:35 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 01:30 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دوستت دختره بهش میگی مانی مگه اسمش چیه  Confused

نه پسره Biggrin.gif Tongue.gif
(18-02-2016، 01:34 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گیس گلابتون چی خوبه دیگه چونه نزن Shy.gif

Confused Confused Confused Confused