موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-02-2016، 04:40 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:35 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:31 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:28 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم توهم دنبالشه چشم نزنید Biggrin.gif

اتفاقا امضا ندارم باید یاکی از شما رو کپی کنم دیگه Rolleyes.gif

بگو کدومو میخوای برات استین بالا بزنیم Biggrin.gif
منم نگاه نمیکنم این اجنبی هارو Biggrin.gif

آورین Biggrin.gif

من اول واسه همتون آستین بالا میزنم آخر سر واسه خودم Tongue.gif

فک کنم شما 22 سالت اینا باشه Biggrin.gif همون امضا انتخاب کن بقیش زوده
(18-02-2016، 04:43 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم شما 22 سالت اینا باشه  Biggrin.gif همون امضا انتخاب کن بقیش زوده

الان میخوایی سن منو کشف کنی عمرا اگه بتونی Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif
(18-02-2016، 04:45 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:43 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif فک کنم یبار دیدم 22 زده بود
(18-02-2016، 04:43 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:36 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifنه خدایی من شنیدم رها اسم دختره Biggrin.gif اسم ما هم تو شهر ما اسم پسره تو شهر اون طرفی اسم دختره Biggrin.gif

واقعا اسم دختر دلشاد خانم Biggrin.gif حالا این همه اسم
خدایی ماهان م دختر ندیده بودیم که دیدیدم Angry.gifمردم دارن خل میشن Confused

Biggrin.gif Biggrin.gif
(18-02-2016، 04:47 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:45 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا دیدی بگو خودمم ببینم خو Confused Confused
(18-02-2016، 04:43 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:39 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جلل الخالق Undecided.gif
رها نه دختره نه پسره،بلکه چیزی بین این دو ست خخخخ
ای اوووف برشما
تازه ادمین زبونتو جمع کن این سبک بازیا بهت نمیاد هههه به زن نداشتت میگما Biggrin.gif

Biggrin.gif الان باران هم معلوم نیست دختره یا پسر !!

اوووم کوفت قضیه رو اینقد پیچیده نکن Biggrin.gif چ دغدغه هایی فکریی داری تو ههه چیزای مهمتراز اینام هس ها بازه ی فکریتو وسیعتر کن Tongue.gif
(18-02-2016، 04:48 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:41 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif بشینید شب کوک ببنیید همشون پســـــــــــــــرن حسودی ام نمیکنه کسی

فاطمه  اینجا ......  Biggrin.gif
اهنگ اش دوست ندارم انگار بهشون اجازه ندادن ریتمیک بخونن .دوپس دوپسی نیناش نیناشی  .ادم شاد شه Undecided.gif

Biggrin.gif من فقط مجری رو میبینم ب بقیه کاری ندارم Confused
(18-02-2016، 04:48 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 04:47 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا دیدی بگو خودمم ببینم خو Confused Confused
Biggrin.gif ازاول مخفی بود؟؟
نرگس های
اوووف بر تو بازه ی فکریت تو حلقم Biggrin.gif
(18-02-2016، 04:53 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ازاول مخفی بود؟؟

اون قسمت اره Tongue.gif Tongue.gif