موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Tongue.gif Heart.gif    ،
(06-02-2016، 04:59 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:55 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا دارم دیگه قرار بود شارژتو بفروشی بریم سرخونه زندگی  Biggrin.gif

با این 20 هزار شارژی ک دارم نمیشه بیام کرج بعد میخوای زندگی هم تشکیل بدیم... Biggrin.gif
اره دیگه من گفتم کم توقعم خوووو تازه با 20 هزار تومنه پس اندازم میکنیم  Biggrin.gif Biggrin.gif
(06-02-2016، 05:00 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاغام نیس ولی تاج سرمه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

اوووووف.... Biggrin.gif
(06-02-2016، 05:01 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif حالا سر یه خرس قرمز کوشولو دعفا نکنید

عروسکایه ولن دیدی چه نازن  فاطی Biggrin.gif
(06-02-2016، 05:02 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif Heart.gif    ،

Biggrin.gif  Biggrin.gif
(06-02-2016، 05:01 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 04:58 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولنتاین واسه بچه سوسولاس من ولنتاینمو اسفند میبینم خخخخخ  Biggrin.gif

اره واسه بچه سوسولاس... Biggrin.gif
وای فدات... Heart.gif
خدانکنه  Blush.gif
(06-02-2016، 05:03 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره دیگه من گفتم کم توقعم خوووو تازه با 20 هزار تومنه پس اندازم میکنیم  Biggrin.gif Biggrin.gif

وای چ خوب.
بعد من میخورم و میخوابم تو میری سرکار پول میاری خونه... Shy.gif Biggrin.gif Tongue.gif
(06-02-2016، 05:04 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 05:00 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاغام نیس ولی تاج سرمه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

اوووووف.... Biggrin.gif
تا این حد  Biggrin.gif
(06-02-2016، 05:05 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 05:01 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه والاااا Biggrin.gif شکلات بده بره
(06-02-2016، 05:05 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم با پول خودت واسه خودت عروسک میخرم... Shy.gif Biggrin.gif