موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-02-2016، 09:20 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 09:17 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 09:13 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی چطو رنگ اسمتو عوض کردی Wink.gif  من آبی دوس ندارم  Sad.gif

Biggrin.gifعجی مجی لا ترجی کردم
چ رنگی میخوای؟ اکانتت رو بده

فاطی ببین ابی هم دوست نداره مشکوکه خخخ خوده مانیاس شک نکن Biggrin.gif
اگه بگه صولتی خودشه Shy.gif
(19-02-2016، 08:32 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 08:30 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی
شما ها خوبید؟
زنده باشی فاطمه گلی Angel.gif

سلام مرسی تو خوبی
دیگه کادو ندادی به اقا Wink.gif
وااااای عامو چقد حرف میزنید
فرگلی اون باید کادو بده
سلام دوستان نظرتون چیه بعد از هر مدت تاپیک گفتگو رو حذف کنیم و تاپیک جدید بزنیم !!
(19-02-2016، 09:28 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نظرتون چیه بعد از هر مدت تاپیک گفتگو رو حذف کنیم و تاپیک جدید بزنیم !!

باسلام و خسته نباشی ب جناب ادمین عزیز Biggrin.gif
نظر ما مثبت می باشد
(19-02-2016، 09:30 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 09:28 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مشکلی ندارم خودمم پستامو میپاکم اینجا ولی شاید بچه ها ناراحت شن تعداد ارسالهاشون کم میشه

هااا اینم هست میتونید پنهانش کنید خب
(19-02-2016، 09:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 09:10 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی بیا تو کاربری من بیین میتونی زنگ رو درس کنی  هشدار نمیده بی زحمت.   سلام

برای منم گاهی همینه یهووو هشدارام میترکه خخخ توگلوش گیرمیکنه

(19-02-2016، 09:35 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 09:30 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مشکلی ندارم خودمم پستامو میپاکم اینجا ولی شاید بچه ها ناراحت شن تعداد ارسالهاشون کم میشه

هااا اینم هست میتونید پنهانش کنید خب

پنهان فایده نداره میخواد خونه تکونی کنی همه رو بریزه بره فضا باز شه
سلام فاتی خانم
دیدم رنگ طاها شدین خوشحال شدم! فکر کردم ناظر شدین.
(19-02-2016، 09:44 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فاتی خانم
دیدم رنگ طاها شدین خوشحال شدم! فکر کردم ناظر شدین.

سلام میسی. ن دیگه تااون حد خخخخ

سلام داداش اگه واسه ماهم چندتا رنگ انتخابی بزاری جای دوری نمیره  Tongue.gif
(19-02-2016، 09:44 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ولی تاپیکای قدیمم لطف خودشو داره یادته فاطی رفتیم یه تاپیکی از قدیم چقدر خندیدیم  Dodgy.gif

واای یادش بخیر Angel.gifچندهفته پیش بازم رفتم خوندم
نه ادمین نپاکی کلی خاطره داریم Undecided.gif