موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-02-2016، 05:28 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعریف Confused  

یکی خبرم کرد Tongue.gif

Biggrin.gif کلاغ بد
(20-02-2016، 05:29 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه دو سالی هست گردگیریش نکردم... Biggrin.gif
زدم خاکای فن پاور و فن CPU اومد بیرون بعد درست شد. Biggrin.gif
خوبه خرج بر نداشت. Tongue.gif

2 سال Confused Confused Confused

حالا بهم شارج نمیدی  خرجت کم شد Wink.gif Wink.gif
(20-02-2016، 05:29 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif کلاغ بد

Lightbulb.gif Lightbulb.gif Lightbulb.gif 

کلاغ نبود مرغ عشقه Biggrin.gif Biggrin.gif
(20-02-2016، 05:31 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا بهم شارج نمیدی  خرجت کم شد  Wink.gif Wink.gif

الو الو صدا نمیاد بله چی شده... Biggrin.gif
(20-02-2016، 05:33 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-02-2016، 05:29 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif کلاغ بد

Lightbulb.gif Lightbulb.gif Lightbulb.gif 

کلاغ نبود مرغ عشقه Biggrin.gif Biggrin.gif

Huh Huh مرغ عشقم مگه خبرمیبره
(20-02-2016، 05:33 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-02-2016، 05:31 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا بهم شارج نمیدی  خرجت کم شد  Wink.gif Wink.gif

الو الو صدا نمیاد بله چی شده... Biggrin.gif

قطع کن دوباره بگیر Tongue.gif Tongue.gif
Undecided.gif پستای شما تکان نخورده برای من چهارصدتاش پرید Tongue
(20-02-2016، 05:34 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Huh  Huh مرغ عشقم مگه خبرمیبره

پیام که میتونه بده Tongue.gif Tongue.gif
(20-02-2016، 05:36 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif پستای شما تکان نخورده برای من چهارصدتاش پرید Tongue

به منم یکی اعتبار داد ولی اضافه نشد  Tongue
Undecided.gif حس کردم فرگلی پستای مهران کم شده شایدم من بد برداشت کردم

Dodgy.gif مانیا پیام داد مرغ عشق مگه دستم بهش نرسه