موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Shy.gif کارچی که پینه بسته
کاره خونه،اشپزی و...
مادرم رفته بود بیرون دس تنها بودم ... خدا سایشو از سرمون کم نکنه Heart.gif Blush.gif
آمین Heart.gif
پس واثعا خسته نباشی
واثعا؟ Biggrin.gif
(02-02-2016، 06:49 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واثعا؟ Biggrin.gif

دوستمه،دووووس داره اینجوری بنویسه Dodgy.gif اییییش زشتو ترررررررین Biggrin.gif
(02-02-2016، 05:53 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-02-2016، 05:47 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-02-2016، 05:44 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیلام Tongue.gifدوستان لطفا تو همه بخش ها فعالیت کنید ممنون

سلام  Shy.gif
حتما Tongue.gif

توهمه بخش ها یعنی چی کجاها دیگه

بخش های دیگه مثلا بخش اندروید اخبار و  ...
(02-02-2016، 06:53 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-02-2016، 06:49 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واثعا؟ Biggrin.gif

دوستمه،دووووس داره اینجوری بنویسه Dodgy.gif  اییییش زشتو ترررررررین Biggrin.gif

غلط املایی نباید داشته باشه Biggrin.gif
توام مث من زشتی Biggrin.gif
من که خیلی اکتیوم Biggrin.gif اگه این ماه تموم شه اکتیو نشم Angry.gif Angry.gif Angry.gif
(02-02-2016، 06:57 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که خیلی اکتیوم Biggrin.gif اگه این ماه تموم شه اکتیو نشم Angry.gif  Angry.gif  Angry.gif

آره خیلی Biggrin.gif چش نزننت Tongue Confused Biggrin.gif
(02-02-2016، 06:56 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-02-2016، 06:53 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واثعا؟ Biggrin.gif

دوستمه،دووووس داره اینجوری بنویسه Dodgy.gif  اییییش زشتو ترررررررین Biggrin.gif

غلط املایی نباید داشته باشه Biggrin.gif
توام مث من زشتی Biggrin.gif

شکسته نفسی میفرمایید زشتی از خودتونه Tongue.gif ما جلو شما لونگ میندازیم والا Biggrin.gif