موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2016، 02:56 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ح م ی د. ت و . د و س ت. ن د ا ر ی . Biggrin.gif Biggrin.gif

من سیاستو دوست دارم ولی بگذریم Biggrin.gif Wink.gif
هوا چطوره Biggrin.gif Tongue.gif
(11-02-2016، 02:57 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif نمیشه ک همه خانواده ها برن خب یکی باید بمونه دزد نیاد

بله بله Biggrin.gif Biggrin.gif
(11-02-2016، 02:58 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 02:56 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ح م ی د. ت و . د و س ت. ن د ا ر ی . Biggrin.gif Biggrin.gif

من سیاستو دوست دارم ولی بگذریم Biggrin.gif Wink.gif
هوا چطوره Biggrin.gif Tongue.gif

هوای فرگل هوای عشقه Biggrin.gif
(11-02-2016، 03:00 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هوای عشق Confused Confused 
فرگل خسته نباشی Biggrin.gif Tongue.gif
(11-02-2016، 03:02 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 03:00 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامت باشین
Biggrin.gif مثلا من فرگلم
(11-02-2016، 03:03 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 03:02 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامت باشین
Biggrin.gif مثلا من فرگلم
بله یله Biggrin.gif Biggrin.gif
سرش شلوغه بدجور Biggrin.gif Tongue.gif
Shy.gif همون جریان عشقه دیگه
(11-02-2016، 03:08 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif همون جریان عشقه دیگه

اره بدجور تو عشق غرق شده نگرانشم Undecided.gif Undecided.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
Shy.gif نوووش جان
خصوصی هارو اینجا نگید میان دم درخونتون بخاطر ناهارااا Biggrin.gif
(11-02-2016، 03:11 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بفرمایید ناهار  Biggrin.gifکوکو ماست

واااایییییییی یعنی عشق نبوده غرق شده بوده تو کوکو ماست Confused Confused Confused