موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-02-2016، 08:51 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قهوه ایش عالیه درشت هم هست Biggrin.gif  Biggrin.gif

اره خیلی خوبه ولی من بیشتر بلک میخورم.
بلک بخور عالیه... Biggrin.gif
(19-02-2016، 08:51 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کم جنبه خوبه همش اذیتش کنی حرص بخوره ما بخندیم  Shy.gif
من برم یادت نره مانیا قانون جذب یوهو دیدی عمل کرد شب خوش Wink.gif

من خودم تمام دخترای فامیلو حرص میدم آی حالی میده که نگو Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

من برم دیگه بای دوستان
(19-02-2016، 08:53 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاخدا چ خطرناکین  Lightbulb.gif

نه بابا خطرناک نیستیم آزارمون به مورچه نمیرسه.
مثل گل پاکیم. Biggrin.gif
(19-02-2016، 08:53 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 08:51 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قهوه ایش عالیه درشت هم هست Biggrin.gif  Biggrin.gif

اره خیلی خوبه ولی من بیشتر بلک میخورم.
بلک بخور عالیه... Biggrin.gif

ممد به یکی گفتم خورد جات خالی تگری زد تو خونه Tongue Biggrin.gif Biggrin.gif
عاخا دیشب Pc من ترکید.
یهو خاموش شد هر چی روش میکنم بعد از چند ثانیه خودش دوباره خاموش میشه.
به نظرتون از پاورشه؟ یا چیز دیگه ای هست؟ Undecided.gif
(19-02-2016، 08:58 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاخا دیشب Pc من  ترکید.

فن  سی پی یو رو عوض کن مشکلت حل میشه
(19-02-2016، 08:55 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستی بگی کم بخوره خووو.. Biggrin.gif
یکم قهوه میخورد خوب میشد.. Tongue.gif
(19-02-2016، 09:00 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم سرحال نیستم  Sad.gif

دخترا توانشو ندارن بخورن صاف میرن بهشت زهرا Biggrin.gif Wink.gif
(19-02-2016، 08:59 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 08:58 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاخا دیشب Pc من  ترکید.

فن  سی پی یو رو عوض کن مشکلت حل میشه

تنکیووو..
(19-02-2016، 09:00 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-02-2016، 08:55 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستی بگی کم بخوره خووو.. Biggrin.gif
یکم قهوه میخورد خوب میشد.. Tongue.gif

چی میخوررررری??? :)))))))