موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ولنتاین کی هست؟
(08-02-2016، 04:59 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولنتاین کی هست؟

میگن 25 بهمن
Biggrin.gif ولی ما خبرنداریم اصلا نمیدونیم چیه
(08-02-2016، 05:01 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 04:59 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولنتاین کی هست؟

میگن 25 بهمن
Biggrin.gif ولی ما خبرنداریم اصلا نمیدونیم چیه

25 بهمن Confused
Biggrin.gif پس کی هست؟
(08-02-2016، 05:09 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif پس کی هست؟

25 بهمن Biggrin.gif Biggrin.gif
سلام یکی روی پاسخ کلیک کنه و جوابمو بده میخوام چیزی رو تست کنم
(08-02-2016، 05:50 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif تست کن
(08-02-2016، 05:55 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 05:50 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif تست کن

Tongue.gif چک شد به زودی امکانان اعلانات به سایت اضافه می شود البته اضافه شده - وقتی یکی روی پاسخ یا نقل قول کلیک کنه براتون هشدار میاد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به زودی با قالب هم ست میشه
Biggrin.gif یعنی حتی کسی اعتبار هم بده اعلام میکنه ؟
(08-02-2016، 06:30 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif یعنی حتی کسی اعتبار هم بده اعلام میکنه ؟

اره